Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Modell vagyok, és egy munkához...

Modell vagyok, és egy munkához le kell fogyjak kb 6 kg-ot 3 hét alatt, tudtok-e ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarok koplalni, és úszni járok.175 cm vagyok és 60 kg, de főleg izom van rajtam, mert sportoltam. A has és fenék vonala a kicsit vastagabb, valamint a coombom felső része. Nem tudom, h az izmot hogy lehetne "vékonyabbá" tenni.
2009. nov. 9. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Jellemző belőled is anorexiásat akarnak csinálni :S h néznél már ki 174/54 kg-mal??:S mint egy auschwitzi menekült ..undorító leszel...különben is mindenképpen koplalnod kellne mert normálisan nem lehet ennyi idő alatt ennyit fogyni mer a 2X-esét hízod vissza!
2009. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha pedig megteszed akkor gratulálok az "eszességedért"
2009. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Van képed magadról h h nézel ki ? mármint a testedről?:)
2009. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
jó szakmát választottál........
2009. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

"Hogyan fogyjam le az izmot", ez vicces. :D


Mi fogy le először a modellen?

Az agya.

2009. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

a modelleknek már alapból nincs agyuk szerintem:)


tudod: - mi tartja bent a modell szemét?

- a vákum.

2009. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Ez jó:)

Egyébként modell, ez csak a kezdet. Hamarosan már azt fogják követelni, hogy férj bele kisebb ruhákba, akkor 54-ből kell lefogynod 50-re. Aztán 45-re. Ilyen a szakma. A modellt igazítják a ruhához.

Aztán a "kiöregedett" modell csodálkozik, hogy miért vetél el állandóan.

2009. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
egy újabb darwin díjas jelölt, lukacska nem félsz a spammerektől?:)
2009. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, miért kell ezt csinálni! Feltett egy kérdést valaki, amire választ vár nem "leugatást". Nem láttok bele az életébe, nem tudhatjátok mi miatt csinálja azt, amit csinál... és gondolom, csupa olyan ember sajnálta le, aki tökéletes formában tökéletes életet él.


A kérdésedre válaszolva: 13 nap alatt 8 kg minusz

én ezt csináltam, nekem bejött.

A többiek a stílusuktól elvonatkoztatva valószínű jót akarnak, csak hát anonim olyan élvezettel élik ki magukat. (gondolom zsíroskenyér lilahagymával helyett ide írogatnak)

2009. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó hozzászóló. Minden munkának meg vannak a hátrányai. sajnos meghíztam egy kicsit. ha a testedből élsz, ez van. nem kell sokat gondolkodni, lehet máshogyan szenvedni...
2009. nov. 9. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!