Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-Carnitine pezsgőtabletta...

L-Carnitine pezsgőtabletta Kinek mi a véleménye? Mennyi idő után látni változást? Mennyit kell belőle meginni? (mozgás, diéta mellett)

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva, de van ezer féle, jó lenne tudni melyikről beszélünk.
2014. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy mennyit kell meginni, hogy hány db után lehet változást látni ?
2014. jan. 20. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem úgy működik,hogy megiszol 3 vagy 30 pezsgőtablettát és kifingasz 3 kg zsírt. Olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, még mindig nem tudom melyik terméket szeretnéd szedni.

Na, de segítek. Szedheted, de semmi csodát ne várj tőle, minimálisan segít, vagy rosszabb esetben kb. semmit. Ez csak egy marketingfogás, ahogy az összes zsírégető, inkább kajálj megfelelően, számold ki a fehérje és szénhidrát mennyiségeket, és tartsd be. Ne feledd, diéta alatt nagyon fontos az emelt vitamin és ásványi anyag bevitel, plusz a megnövelt fehérjebevitel, és az 5 vagy több liter víz naponta!

2014. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 VWXYZZS ***** válasza:
Azért 5 litert nem kell meginni. De a 3 az legyen meg.
2014. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 21. 07:38
 7/7 Lipton. ***** válasza:

Jó dolog az L-carnitin, de ez csak egy plusz, szóval önmagában nem sokat ér, ha van étrend és edzel mellette, mert ugye ezt edzés előtt szokás inni :)

amugy 2 gramm

2014. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!