Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A korpateblettára az van...

A korpateblettára az van írva, hogy3-4-et kell bevenni és elveszi az étvágyat, de nálam nem hat. Lehet többet bevenni a korpatablettából mongyuk 6-8-at?

Figyelt kérdés
lehet,

#fogyás #dózis #több adagolás
2014. febr. 17. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:
én sajnos már nagyon kövér vagyok kevés a 3-4 tabbletta nem telít úgy el. Lehet többett bevenni hogy telítsen jobban? Vaggy baj lehet belőle?
2014. febr. 17. 12:24
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Miért venné el az étvágyadat?


Miért korpát eszel, hús, zöldég kellene.

2014. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérném a kedves válaszadókat a kérdésemre válaszoljanak ne kritizáljanak meg marhaságokat írjanak. Választ szeretnék a kérdésemre nem vérszívást !
2014. febr. 17. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem marhaság. Ha éhes vagy, egyél, értelmes dolgokat. Az étvágy éhség nélkül érdekesebb dolog, ez a problémád? Valószínűleg nem lehetsz valami jóllakott, ha a tested enni akarsz...
2014. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Válasz a kérdésedre, de nem csak a tiédre.


Kövér vagy, mert gabonákat eszel. Ezek több folyamaton keresztül is megbetegítenek, látszólagos tünet az elhízás.


Kezelés: nem az, hogy korpát (gabona) eszel, hanem normális ételeket. Nem létezik más válasz, más megoldás.


De okozhatsz még több problémát magadnak azzal, ha nem eszel ételt hanem továbbra is terheled a tested értelmetlen anyagokkal, pl. a korpa tablettával.

2014. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat máris kidobom a korpát !
2014. febr. 17. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy ezek a különféle káposztakapszula, meg csokibonbonkapszula, ilyenolyan "fogyasztó tabletták", mire jók, és miért veszik meg az emberek.. O_O

Mondgggyuk lehet egy egész dobozzal kellett volna bevenned. :(

2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Korpatabletta!? Az nem hashajtó??
2014. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!