Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57 kapszula. Vélemények?

Hoodia P57 kapszula. Vélemények?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérek erről a kapszuláról! Csak olyan emberektől aki már szedett! Melyik oldalról rendeltétek, Voltak -e mellékhatások, illetve használt-e. Sok jót, és sok rosszat olvastam róla, többek között halálos mellékhatásokat is, de nem tudom mi lehet belőle igaz és mi nem. Nem kioktatást kérek, hanem őszinte véleményt! Köszönöm.

2014. febr. 20. 23:12
 1/6 VWXYZZS ***** válasza:
0%
Análisan ajánlom a szedését. Csak vigyázz, hogy ki ne fingjad.
2014. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lienah válasza:
0%

Már nemtom, hogy mikor és honnan rendeltem, de egy nagy kalap kaki az egész, semmit nem ér....

Jah és az íze is broaf..

2014. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Igen volt mellék hatása hajajj... Sose aludtam mert éber voltam tőle is nyugtalan, mindig ki voltam száradva, egyáltalán de tényleg egyáltalán nem voltam éhes ami miatt szinte semmit vagy semmit nem ettem. Ennek következménye : 3szor elájultam, annyira megbolygatta a szervezetem hogy rengeteg de tényleg rengetek szinte alig van már fele hajam meg mind volt kihullott... 4 dokiból 4 mondta hogy ez a csodás kapszula rásegített a dolgokra.

Egyébként ha jobban bele mélyedsz a keresgélésbe megtalálod róla h milyen veszélyes be van tiltva és ha jól emlékszek valamik drog fajta adalékanyagából is van benne. Szóval inkább passzold a dolgot... Ilyen szir-sz*rok nélkül is lehet fogyni hidd el!

2014. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak aki képes volt normálisan válaszolni !
2014. febr. 21. 17:17
 5/6 anonim válasza:
Nevetségesek ezek a kommentek :)) el ne hidd!
2015. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annini válasza:
Te jó ég!! El ne hidd ezt a sok hülyeséget amit Vivica írt! Fél éve szedem kb és azóta már jó pár ismerősömnek ajánlottam akiknek szintén hatott fogytak tőle és semmi bajuk nem lett.
2016. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!