Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor kell meginni a L-carniti...

Mikor kell meginni a L-carnitinos Cromeos lötyit? Fogyókúrába kezdtem; vettem is ilyen folyadékot de nincs ráírva h mikor kell használni. Csak edzés előtt igyam; vagy ha épp szünnap van akkor is bevehetem és segíti a fogyást valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele h önmagában semmi sem segít...az lenne a lényeg h ha éppenséggel nem edzek akkor is bevegyem e? Nem akarom h az legyen h minden nap kéne szedni; én meg csak edzés előtt veszem be, és így veszít a hatékonyságából...

2014. febr. 24. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Edzés előtt, csak úgy van értelme. (persze csak akkor, ha táplálkozásod rendben van, mert anélkül liter számra önthetnéd magadban, akkor se használna semmit)
2014. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Edzés előtt kell beveni!
2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Edzés előtt.Gondolom a 'h' mellé már nehéz lett volna odaírni azt a két betűt...
2014. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
semmikor. ne igyál ilyen szarokat. egyébként is, szívbetegséget okozhat. inkább táplálkozz ésszerűen, egészségesen.
2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az l-karnitin szívbetegséget? :-DDDD
2014. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen. nyugodtan nevess, biztos vicces. pontozd le ezt a választ is, egészségesebb leszel tőle.
2014. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Edzés napon edzés előtt 30perccel 1kupaknyi (15ml), pihenő napon pedig délelőtt fél kupaknyi (7.5ml). Bár nem tudom miért nem kérdezted meg a boltba nekem is ott mondták el még annó!
2014. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le hugyagyú.Engem azt se érdekel,ha nekem nyomják a piros kezet,mert lesz@.rom.Homályosíts már fel légyszi,hogy miért sz@.r az l-karnitin!
2014. febr. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerinted honnan tudjam, hogy ki volt? engem sem érdekel a legkevésbé sem - csak könnyebb gombokat nyomogatni, mint tájékozódni, ez nekem mindig is vicces volt. engem is könnyebb sértegetni, mint utánanézni dolgoknak. mekkora meglepetés, egy edzőterembe járó ember, aki tajparaszt. hát, ilyet se láttam még. és neked van bajod a kérdezővel, mikor azt se tudod leírni, hogy húgyagyú. legalább ha valakinek nekimész, ne röhögtesd ki magad.

google a barátod, ahogy mondani szokták.

2014. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem barátom a Google,de neked nem.Olvasd el ezt elmebajnok:

[link]

2014. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!