Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Így is használ a Turbo d....

Így is használ a Turbo d. fehérjepor?

Figyelt kérdés

Mozgás mellett napi egy adag ezen kívül csak víz/tea. Elméletben napi 3-4 adagot kéne meginni, de akkor 4 nap alatt elfogyna viszont nekem nincs pénzem ilyen gyakran venni.

Még soha nem próbáltam semmilyen fogyasztószert, mindig a mozgás és az egészséges étrend mellett döntöttem, de most kíváncsivá tett ez a dolog. Szerintetek így is lehet eredményes? 16/L



#mozgás #edzés #fogyás #fehérjepor #kövér. fogyasztópor
2013. júl. 16. 13:50
1 2
 1/12 anonim válasza:

Valószínüleg lassan fog hatni, viszont azt megteheted h kevesebb kanállal raksz a tejbe(tejbe jobb inni, jobban laktat a vízél) és akkor napi 2-3 alkalommal tudsz inni.


Nekem egy kevesebb mint fél dobozom volt, három kanállal raktam tejbe, napi háromszor és két hétig elég volt a por.

2013. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De ugye eszel is valamit, nem csak egy adag turmixot iszol, meg vizet mellé. Nem derül ki egyértelműen az írásodból.
2013. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak a turmixot és a vizet iszod egész nap?
2013. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem :) zöldséglevet, párolt zöldséget, salátát öntet nélkül ilyesmiket :)

kedves első válaszoló neked mennyire volt hatásos, hogy így csináltad?

2013. júl. 16. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha fehérjeport szeretnél használni akkor normálisat használj. Menj el szépen egy sportboltba és ott találsz minden félét.
2013. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A t. diéta termékek a legócskább összetételű tápkiegek. Nincs értelmük.
2013. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így is használ
2013. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az eladónak biztos, élénkül a piac ugye, újabb fogyasztót vesznek hülyébe.


16 évesen honnan van pénz ilyenre, fizetnék a tippért!

2013. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem kell fizetned, képzeld kapok a szüleimtől pénzt, mint bárki más.
2013. júl. 17. 09:38
 10/12 anonim ***** válasza:

És képes vagy ilyen sz.arra költeni?

Mondjuk hús, zöldség, hal, c-vitamin, d-vitamin, omega3 zsírsav helyett?


*Nem ítélek meg másokat, nem ítélek meg másokat, nem ítélek meg másokat...*


Jó a fórum mert nagyon próbára teszi a viselkedésnormáimat. Küldenélek el titeket a fenébe szívem szerint :D

Pénzt kiadni cukros vacak fehérjére, aminél bármelyik tejsavó fehérje jobb minőségű és olcsóbb. És ehhez nem kell hatalmas tudás vagy tapasztalat, csak az összetevők elolvasása + 23 perc keresgélés a' Internetten amíg összehasonlítod más táplálékkiegészítőkkel.


Egyél húst, hús és zöldségevő vagy nem élelmiszeripari hulladékfogyasztó. Az más, a szójás szemetet a disznónak adjuk, aztán a mi megesszük a disznót. ÉS MÉG EZ SEM JÓ mert az állat húsminősége is másodosztályú vagy még rosszabb lesz, hát ha még mi esszük a szójás gányt akkor az milyen már.. Rossz.

2013. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!