Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet valaki így anorexiás?

Lehet valaki így anorexiás?

Figyelt kérdés
"Így" alatt azt értem hogy van egy lány aki 175 centihez 43 kiló ami ugye nem normális, de nagyon durván kilátszik minden csontja bár ő aztmondja nem tud hízni. Lehet úgy valaki úgy anorexiás hogy nem hízik semmitől?

2014. febr. 26. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mondanám ezt anorexiának.Hisz az egy betegség.Az pedig,hogy valaki nem tud hízni,az genetika kérdése.

Az anorexiás szándékosan nem eszik,mert azt hiszi kövér.

Ha pedig valaki mindent megeszik,mégse hízik semmitől,az nem anorexia.

Saját tapasztalatból írom ezt.168 cm és 42 kiló vagyok,és 26 éves.Pedig mindent eszek,amit csak megkívánok.Szeretek is jókat enni!Van,hogy este 10kor még lecsúszik egy nagy tál bolognai spagetti.Mégse jön fel egy gramm se.Ez van.Ilyen alkat vagyok.Ilyen géneket örököltem.

Mégse vagyok anorexiás!

2014. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Anorexia nervosa pszichés megbetegedés, testképzavar; nem a testsúlytól függ.
2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anorexia nem azt jelenti, hogy valaki sovány, hanem egy testképzavart, és ebből fakadó étkezési problémákat jelent.


Én is sovány vagyok, és régebben zavart is, és nem, nem tudok hízni. Eszem édességet, hizlaló zsíros kajákat rendszeresen, mégsem jönnek a kilók. Már nem érdekel, nagy nehezen sikerült az 52 kilónál megállapodnom, vagy 10 éve. És magas vagyok, és olyan az alkatom, hogy kevesebbnek látszom, mint 52. Ezt mások visszajelzéséből tudom, mert az 50-et is nehezen hiszik el.

2014. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 26. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Az anorexia az egy mentalis betegseg, ugy ertem az illeto szemely nem akar enni, nem tud, mert fel az elhizastol. A lanynak, akirol irtal valoszinuleg ilyen a testalkata. Ismerek par ilyen "mazlista" szemelyt :) Ez nem anorexia.
2014. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!