Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld teától lehet fogyni?

A zöld teától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan ezt beszélik, ez most komoly? Szerintetek kamu?
2014. febr. 26. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egészséges, de fogyni nem fogsz tőle.
2014. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fogyástól lehet fogyni.
2014. febr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fo (s) ni
2014. febr. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

a tea létrehoz kalória deficitet szerinted?

éget kalóriát?

most komolyan amúgy szellemi fogyatékos vagy ilyen kérdéssel?

2014. febr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha kaja helyett iszod, akkor igen. De ennyi erővel vizet is ihatsz.

Más esetben nem.

2014. febr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor itt egy ellenvélemény. Csak magában a zöld teától természetesen nem fogsz fogyni, de segíthet. Diéta+sport ÉS tea. Én régebben rengeteg fogyókúrát kipróbáltam, (mozgás mellet), eredménytelenül. Pár kiló le-duplája vissza! Aztán elkezdtem tudatosan kajálni, eljártam sportolni és minden nap megittam két bögre zöld teát. Igaz nem gyorsan, évek alatt, de leadtam 25 kilót, ami hálistennek nem mászott vissza. Amíg nem ittam a teát nem sikerült fogynom.
2014. febr. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehát az összes válaszoló megegyezik abban (és igazuk van) hogy a tea mindegy, nincs hatással erre, étrend számít.
2014. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg a mozgás.
2014. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nagyon sokat segít! Csökkenti az étvágyat és gyorsítja az anyagcserét de nagyon egészséges. Erőt ad mozgáshoz és persze koffein miatt ébren tart gondolkodás is könnyebb.

Ha csak a leghizlalóbb dolgokat hagyod ki az étrendedből mint pl a csokit, péksütiket, de elkezdesz sok teát inni akkor már az is használni fog. Ha meg még kicsit többet mozogsz is akkor nagyon hamar látható eredményt érhetsz el. Tapasztalatból mondom és nem azért mert olvastam valahol!

2014. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na de itt egyesek már megint terelnek nem értem miért?

írjátok,hogy kevesebb ez meg az,vagyis kevesebb kalória megy be,mint eddig,sport,vagyis pluszban még kalóriát is égetne,ezért logikus,hogy csökken valamennyit a súlya,ha van tea ha nincs.

úgy válaszoljatok a kérdésre,hogy a kérdezőnél minden marad ugyanúgy,ugyanazt eszi,nem sportol semmit,de betol napi 1 liter teát.

fog-e fogyni észlények?

2014. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!