Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea segítségével...

Ledzep kérdése:

A zöld tea segítségével tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés

és ha igen ,akkor milyet vegyek?

pl teekanne zöld te is jó

vagy ajánlott gyógynövényboltban szétnézni?


2011. nov. 20. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem hátráltatja a fogyást, de érzékelhető hatása nincs. Gyorsítja az anyagcserét, de ezt a fekete tea és a kávé is megteszi, csak most a zöld tea a divat.
2011. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Egy ideig esetleg többet járhatsz wc-re tőle,de úgyis megszokja a szervezeted.Maximum kitisztítja a szervezeted de ennyi...
2011. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy az igazi zöld tea az ceyloni tea.
2011. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lehet. és tudtommal a teekanne elég jó. vagy tán kóstoltam is.. nem tom, arra szavazok hogy az jó márka.
2011. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
A zöldtea segitségével akkor fogysz, ha mellette megfelelöen étkezel, (összetétel, kalóriatartalom) és eleget iszol. A zöldtea a folyadékmennyiségbe számit bele, de ugyanúgy megteszi minden más folyadék is, ha nincs benne cukor vagy édesitö.
2011. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vizhajto hatasa van. Csalan-mezei zsurlot ehgyomorra fogyasszal, mivel ezeknek is van tisztito hatasuk, de vizhajto hatasuk is, ezert fogja segiteni a fogyast.
2011. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megbocsáss, de a vízhajtás nem egyenlő a fogyással. Kihajt belőled vizet, tényleg csökken a súlyod, DE nem tartósan, valamint ha amúgy nem vagy "vizes", akkor tök egészségtelen kihajtani a vizet. Ha meg vizesedsz, akkor irány a doki, mert ilyet csak betegség okoz (meg esetleg a terhesség, de az is csak az utolsó hónapokban, de gondolom, azt észrevetted volna...).


A zöld tea nem fogyaszt, de ha eddig napi 3 liter kólát ittál, és ahelyett 3 liter zöld teát iszol, annak lesz eredménye, mert egy halom kalóriát megspórolsz.

2011. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem annyit segít, hogyha rám tör a nassolhatnék, akkor megiszok egy pohárral cukor nélkül és elmúlik:)
2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
48%
Én tavaly elkezdtem inni zöld teát,mert pár kilót felszedtem magamra,és olvastam h segíthet a fogyásban. Ittam kb. 1 hónapon keresztül,és 4 kilót fogytam! Nem sportoltam,nem ettem másképp mint azelőtt,annyi volt csak a változtatás hogy zöld teát ittam.Viszont 1 hónap után is hiába folytattam,már nem csökkent a súlyom.Visszatértem az ásványvízhez,mert már meguntam a teát,és a kilók lassan visszajöttek,pedig ugyanúgy étkeztem! Most megint elkezdtem zöld teát inni,majd meglátjuk mi lesz,de próbálok sportolni, mozogni, csokit kiűzni az étrendemből,és meglátjuk hogy mi lesz.
2012. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostani a kérdés, azért írom le a tapasztalatomat hogy láthassák akik a téma után érdeklődnek mint én is tettem:

én naturlandos szűz zöld teát iszom, ebből egy doboz 400 forint, azt nem tudom mennyivel hatásosabb mint a többi (szerintem az olcsóbb is megteszi, csak natúr zöld tea legyen, ne valami kevert), de a diétám elején amikor nem ittam teljesen leállt az anyagcserém. Folyadékot sokat iszok, de nem állt helyre, aztán elkezdtem a zöld teát inni (legalább két liter egy nap, sima citromlével) és olyannyira beindult, hogy hatszor mentem egy nap vécére, teljesen kitisztultam belülről, ami nagyban segíti a fogyást. Ráadásul a felesleges vizet is kihajtja (nekem olyan 25 kilós feleslegem van, ebből legalább 10 kiló csak víz, tudom mert dietetikusnál is fogyóztam, akkor két hét alatt nyolc kiló ment le, mind víz volt), a zsírégetést pedig háromszorosára gyorsítja, ha az étkezések után megiszol egy 2,5 decis pohárral. Remélem tudtam segíteni, nekem minden fogyókúránál alapkellék :)

2013. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!