Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó d. étás port lehet...

Turbó d. étás port lehet kapni a gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés

#diéta #fogyasztószer #gyógyszertűr
2014. márc. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem, csak drogériákban.


Egyébként a turbó d*éta por nem más, mint szójás vacak telenyomva cukorral. Ha fehérjeport szeretnél, akkor válasz egy normálisat.

2014. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod? :)
2014. márc. 4. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a célod vele és milyen árkategóriában gondolkozol.

Ha gondolod, írj privit.

2014. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bemész egy szakbolba és elmondod az igényeidet és kapsz tanácsot (ha itt nem jön össze)..pl biotech, scitec nutrition...t szar árának a töredékéért fognak ajánlani 100× jobb cuccokat
2014. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 4. 23:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Eredj be és kérdezd meg.Ilyen egyszerü.
2014. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
87%
vitatkoznék a lebeszélő-kollégával, én 82-ről vettem vissza magam 57-re, és Turbót ittam minden reggel. Jó persze nem csak ennyi volt, életmódot cseréltem, edzettem, stb, de ha reggel megittam a turmixomat, akkor rendben voltam ebédig, és ha vacsikor még mindíg éhes voltam, ittam egyet akkor is.
2014. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha pedig egy normálios fehérjeport ittál volna, akkor nem költöttél volna el annyit


- t*** diéta 7590 Ft / 15 adag - 1 adag 506 Ft és 35 g - ebből fehérje 14 g


Összetétel: szójafehérje, gyümölcscukor, zsírszegény joghurtpor, mézpor, szójaolaj, tejfehérje, aroma, növényi olaj, természetes színezék, édesítőszer, enzimek, valamint szervezet számára létfontosságú vitaminok, ásványi anyagok*



- Biotech usa Nitro gold pro

500 g (16 adag)3990 Ft 1 adag 249 Ft

2200 g (73 adag)15290 Ft, 1 adag 209 Ft


1 adag 30 g

22 g fehérje (8 fajta fehérje forrásból)

3 összetevős enzimes formula

4 g BCAA

5 g L-glutamin

1 g Creatine pH-X



no comment

2014. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos gyógyszertárakban is kapható, de a DM-ben jössz ki a legolcsóbban, ha beváltasz rá kedvezményt. Én 80-ról 63 kg-ra fogytam vele, amúgy meg egy orvos állította össze a készítményt, csak jót teszel vele magadnak. Nekem bizonyított, és kész! Ha nem hiszed, nézd meg a weboldalukat, a fórumot, ott elsőkézből megtudsz mindent.
2014. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legjobb ha találsz olyan személyes ismerőst akinek van tapasztalata ezekkel. Amúgy én kipróbáltam a turbo, whey protein, scitec és nem jött be. egyszerüen porral nem tudok jóllakni, nem jó az íze, édes, felbüfög, marja a gyomrom.
2016. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!