Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik azok a fehérjék amit a...

Mik azok a fehérjék amit a fogyókúrázáshoz fogyasztani kell?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kefír, tojás, fehér húsok, sovány túró, hal. ha ezeket eszed meg sok zöldséget akkor biztos fogyni fogsz.
2009. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kefír hülyeség, 4-5%-a fehérje csak. A sovány húsok igen, csirkemell roston, pulykamell roston, hal roston. Azért roston, mert a panír hízlal mint állat :) És azért mell, mert a combban pl. sok a zsír. Amúgy meg guggliban miért nem keresel rá, és informálódsz kicsit? Itt mindenki beszél össze-vissza...
2009. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyeske! A tojásnak csak a fehérje ami fehérje :) a sárgája színtiszta zsír!
2009. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. én ezeket eszem és fogyok, könnyen éhezés nélkül. a tojás elég tápláló és nem hizlaló étel. ha hizlaló lenne akkor én nem fogynék hanem híznék mivel sokat eszek.
2009. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért fogysz, mert kalóriadeficited van... akkor is fogysz, ha napi 3 túrórudit eszel, csak éppen tönkrevágod a szervezetedet... A tojásságrája tök egészségtelen, de mindegy. Amúgy meg a kérdés az volt, hogy mik a fehérjék, és a sárgájában nincs fehérje...
2009. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csirkemell, marhahús + sok zöldség, ezek nagyon kevés szénhidrátot, és zsírt tartalmaznak. Ha több fehérjét viszel be, az átalakulhat szénhidráttá, és zsírrá, de ezt a tested szabályozza a fehérje mennyiségtől függően.
2009. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!