Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » LOOMYA! Szedett már valaki...

LOOMYA! Szedett már valaki ilyen kapszulát? Ha igen, Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 00:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
úgy tudom, fogamzásgátló mellett a loomya nem ajanlott. az orvosom ezt tanácsolta, viszont mondta, hogy a botanicalt nyugodtan lehet szedni, nem üti egymást a kettő. :)
2015. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
nem kapcsolódnak hozzá kellemes emlékek, maradjunk ennyiben:) en a botanical slimminggel fogytam, az legalább hatásos volt!!
2015. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Kata_n válasza:

Én szedtem fogamzásgátló mellet is, orvosi engedéllyel.

Nem volt semmi problémám vele.

2015. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kata_n!


Az orvos mi alapján döntött? Nem igazán tudni, hogy mit tartalmaz a termék. Én is szívesen elvinné az orvosomhoz, de félek, hogy kiröhög...

2015. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Nagy András 82 válasza:
én 20 kg-ot adtam eddig le, 148 -ról indultam, 5 hét alatt
2016. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Na hat ha valaki, en aztan tenyleg szkeptikus vagyok az ilyen fogyast igero bogyokkal kapcsolatban, ezt is csak azert kezdtem el szedni, mert edesanyam annyira tukmalta ram. Neki ket kolleganoje is fogyott tole fel ev alatt 15 kg-t. Bevizsgaltattuk a gyogyszert, valoban csak novenyi anyagokat tartalmaz, igy vegul en is elkezdtem szedni.

1 honap alatt eddig 6 kg ment le, tenyleg brutalis modon lecsokkentette az etvagyam. Nagyon remelem, hogy hosszabb tavon is sikeres lesz, es nem jonnek vissza a kilok.

2016. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Sziasztok!Érdeklódnék,ki mennyi szemet szedett egy nap belőle?
2017. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NiKoL27 válasza:
Szia! Én fél év alatt 18 kg-ot fogytam vele. Tény hogy odafigyeltem mit mikor eszek és mennyit.. De sokat segített hogy nem volt tőle étvágyam! Én ajánlom mindenkinek. Nekem bevált.
2017. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Akinek hasznalt, az melyik oldalrol rendelte?
2017. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!