Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektek bevált a Nidora fogyasz...

Nektek bevált a Nidora fogyasztószer?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2014. ápr. 13. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen kétes oldalakról ne rendelgess semmit. Vicces az összetevő táblázata. Csodaszerek nincsenek, de az ilyen oldalakról rendelt cuccokról azt sem lehet tudni mit tartalmaz valójában, káros is lehet. Ha valamit szeretnél használni, akkor inkább menj be egy táplálékkiegészítő üzletbe, gyógynövény boltba, vagy közismert (magyar) helyről rendelj, mint pl. a Shop Builder webáruház.
2014. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Egy ismerősöm kipróbálta. Szóról szóra igaz, ami le van írva a reklámban: hetekig szinte semmit sem evett, nem volt étvágya. 4 hét után elkezdtek töredezni a körmei, a haja először csak fénytelenné vált, majd csomókban hullott. Lefogyott: teljesen leépült az izomzata, a bőre löttyedt lett. Amikor már a fogait kezdte elveszíteni, belátta, hogy veszélytelenebb, ésszerűbb és célravezetőbb lett volna a diéta+sport kombináció.

Egyelőre annak örül, hogy életben maradt...

2014. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Összetevőinek listáját hol lehet megtalálni. Elméletileg ételt kell szórni van édesre és sósra. Ízét nem módosítja, csak az illatát fokozza, ami által telítettnek érezzük magunkat. Sokan ecetet szagolnak. Jó lenne, ha írna erről valaki, eléggé kétes helyről jön sehol egy magyar cím, se telefonszám, pénzvisszafizetés meg kamu gondolom.
2014. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Linnax válasza:
80%

Egy hete alkalmazom, sikeresen összeszedtem 1,20 kilót!!!

Csak azt akartam, hogy ne legyen olyan jó étvágyam, de ha így folytatom, tényleg kövér leszek, és valóban fogyasztószerre lesz szükségem...

2014. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Linnax: valószínűleg e nélkül is felszedtél volna 1,2kg-ot, fogyáshoz diéta kell, nem koplalás!, nem csodaszerek!
2014. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
40%
Az ára amit nem értek!!!! Lehet hogy hülye vagyok de szerintetek mennyibe kerűl a Nidora? Egy 10600.00Ft van ki írva! ez egy HÉTJEGYŰ SZÁM ami milliós összeget jelent!! A 10600 után minek a két nulla??? Átverés az egész!!!!
2014. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Miss Tündi gondolom matekból hiányoztál, amikor a tizedespontról volt szó :D Valójában azért van itt szerintem még a pont után két nulla, mert az ilyen kamu cuccok weboldalát elkészítik egy amerikai sémára (ahol van értelme a törtnek, lásd Cent) és lefordítgatják több nyelvre az oldalt, persze nem túl nagy gondossággal, összegekre nálunk is törteket használnak.
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiak meg tízezrével számolnak az 1,6 ezt még kevesebben ismerik. Azért szerintem hízni sem lehet tőle, hacsak nem attól, hogy állandóan valaminek az evésen jár az esze. Egyik része sós, másik édes, tehát, ha nem ennék desszertet, akkor is fogok, mert van olyan por. Vagy én nem édesszájú vagyok, hamarabb elfogy a sós és b*s*hatom.
2014. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
úristne, úristen, úristen, nem hiszem el, hogy még mindig ennyi barom ember él ezen a Földön, hát nincs semmi szellemi fejlődés???? Tényleg, rászórod az ételre és lefogysz tőle te szerencsétlen szellemi fogyatékos????? Ennyi birka nőt, hihetelen tényleg...
2014. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Fejezd be a zabálást és mozogj, ennyi a recept bakker! A munkatáborokban nem voltak elhízott emberek, szerinted miért???
2014. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!