Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 3 műszak mellett fogyás. Hogyan?

3 műszak mellett fogyás. Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni 10-15 kg-t. Tudom nem egy hét alatt fog bekövetkezni. De a kezdés a nagyon nehéz. Hogy osszam be az időmet, milyen sportot válasszak milyen étrendet kövessek.

3 műszakban dolgozom így a rendszeresség kizárt. Nem a zabálással /:)/ van a gond hanem a rendszertelen étkezéssel szerintem.

Gondoltam valamilyen fogyasztószerre, hogy segítsen a fogyásban. Konkrétan csodát nem vàrok csak valami pluszt adjon, mert néha hulla fáradtan dőlök az ágyba és semmi energiám nincsen.

Javasolnátok néhány tippet mit és hogyan tegyek?

Nagyon köszönöm!

Andi (28)


2014. ápr. 24. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezem: három műszak mellett evés, hogyan?
2014. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Hús-zöldségevés :)
2014. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leírtam az ember két fő táplálékát.

Aki ezeket eszi, annak rendeződik a testtömege.


0%-os válasz. Semms legit to me.


Tápi.

2014. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az rendben van, hogy leírtad, hogy hús meg zöldség, de pl hiába van a borsó főzelék zöldségből, nem lehet enni.

Olyan kérdésem is volt, hogy milyen mozgást csináljak, mit hogyan csináljak, hogyan osszam be az időmet, mert így 3 műszak mellett nem könnyű rendszerességet vinni az életembe.


De azért köszönöm, hogy időt szakítottál rám a válaszoddal :)

2014. ápr. 29. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A borsó pont egy érdekesebb zöldség, mert hüvelyes, és magasabb keményítő tartalma van mint a zöldségeknek általában.


De ettől még lehet borsófőzeléket enni, hiszen zöldség. Paleósok mondjuk nem esznek hüvelyes zöldségeket, és nem mondom hogy rossz ilyen extra minőségi kitételeket is bevezetni, de egyébiránt miért ne lehetne borsó főzeléket enni?


Edzés? Legjobban a fegyencedzéssel jársz, ha van időd (ami 3 műszak mellett eléggé változó lehet) akkor próbálj lejárni jógára, box edzésre.

2014. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Én is rengeteget dolgozom és kevés időm van mozogni, rendszertelenül eszem. :( nekem a fatblockot ajánlották. én e mellett mozgok amikor tudok. Megköti a a zsírt meg a szénhidrátot. 4 kilót fogytam eddig sokat sajnos nem tudtam mozogni gondolom akkor még eredményesebb lenne, de úgy hírdetik, hogy mozgás nélkül is lehet tőle fogyni. próbáld ki.
2014. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"Gondoltam valamilyen fogyasztószerre, hogy segítsen a fogyásban." Egészségesen csak normális táplálkozással és rendszeres test mozgással lehet fogyni.
2014. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!