Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ilyen mértékű...

Lehetséges, hogy ilyen mértékű zabálás mellett fogytam?

Figyelt kérdés
Igazság szerint kcal-ban nem számoltam ki, mennyi lehetett ez, de becslésem szerint nagyon, nagyon sok és amikor reggel ráálltam a mérlegre, 2 és fél kilóval kevesebbet mutatott. Ellenőrzés után meggyőződtem róla, hogy a mérleg sem romlott el, és mindegyik annyit mutat. Szóval csak én vagyok elrontva vagy ez lehetséges és teljesen természetes?

2014. ápr. 5. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hízás nem úgy néz ki, hogy megeszed aztán hopp rajtad marad....
2014. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mivan?
2014. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, 9000 kcal felel meg 1 kg tömény zsírnak. Na már most, szerintem én ennél jóval többet ettem, így azt hiszem, reális lenne, ha a mérleg többet, nem pedig majdnem 3 kilóval kevesebbet mutatna.
2014. ápr. 5. 22:54
 4/11 anonim válasza:
jézusom megittál egy liter olajat vagy mi?:D ilyen nincs..9000kcal??? Én vízilabdás létemre nem tudok ennyit enni pedig azért tudok enni nagyon:D
2014. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nem nagyon lehet már csak a megevett kaja súlyától sem, hacsak nem 1-2 héttel később mérted pár wc-zés után. Másnap mondjuk még inkább +2 kg mert benned van a 9000 kcal (wtf) mennyiségű kaja tömege és leköti a vizet is.
2014. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, én mindig is a pici, vékony lány voltam, de enni nagyon tudok, ami néha rossz, néha pedig kevésbé. A 9000 kcal valóban rengeteg, még hozzám képest is, de őszintén szólva mivel ez pocsék, szemét kajákból jött össze (ejnye-bejnye) szerintem megvan az a háromszorosa is. Ezért tartottam gyakorlatilag elképzelhetetlennek a fogyást : D
2014. ápr. 5. 23:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Másnap mértem, ugyanis minden reggel mérlegre állok (tudom, tudom, nem így kéne). Én sem tartottam reálisnak, sőt, még most sem tartom annak, de 3 mérlegre is ráálltam (ilyenkor értékelem a nővérem fogyókúra mániáját)és mindegyik azt a bizonyos számot mutatta. Valami nincs velem rendben genetikailag vagy egy rémes teremtmény vagyok, az evolúció zsákutcája? (ide lehet képzelni a keserédes vigyort)
2014. ápr. 5. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsivá tettél, miből sikerült összehoznod azt a 9000, vagyis pontosítva 21.000 kalóriát. Főleg, hogy fogalmad sincs a kalóriákról.
2014. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez fizikai képtelenség ilyen formában.
2014. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én már 2000 kcal-nál kipukkadok... hogy a viharba sikerült azt a 9000-ret legyömöszölni a torkodon? És egyáltalán miből? Erre komolyan kíváncsi vagyok.
2014. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!