Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductil kinek vált be? És...

Reductil kinek vált be? És mennyit fogyott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
semennyit.nem vált be.inkább diétázz és mozogj
2009. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! nekem nagyon bevált! 160 cm 53,5kg voltam 4 napja szedem az az 2010.01.22. kezdtem el szedni mára már csak 49.8 kg vagyok! Szerintem nagyon jó...... Semmi étvágyam nincs. Délbe magamba erőltetek valamit, de nehezen megy le és pár falatól már telítettnek érzem magam!
2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, én i azt szedem és tényleg nincs étvágyam. Én kb 15 kg-t fogytam. Persze úgy hogy közben rengeteget mozogtam kb 3 hónap alatt.
2010. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Én szedtem a reductilt és nekem nagyon bevállt tavaj.78kg-rol lefogytam 65kg-ra kb2honap alatt.sok mindent kiprobáltam már de nekem ez volt az egyedüli ami bevállt.én mellékhatásokat egyáltalán nem tapasztaltam.
2010. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van ismerősöm aki 14 kg-t fogyott,de ismerek olyat,akinél rosszul létet okozott
2010. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!