Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire használt az ördögnyelv?

Mennyire használt az ördögnyelv?

Figyelt kérdés
Csak azok írjanak akik szedték már!!

2014. jún. 6. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom ez is a te kérdésed, de azért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__5..

2014. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

" Ha lószarra írnák rá hogy "fogyni heti 5

kiló, lenni karcsú szép" azt is megvennétek."

haha ez tetszett, nagyon igaz! :)

2014. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én irtam.. Nagy segitseg volt.
2014. jún. 7. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

igen, az volt, csak észre kellett volna venni.

de mindegy, már megszoktam, hogy aki csodaszerektől várja a fogyást az úgyse figyel másra.

2014. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nagyon felkapott lett ez az ördögnyelv. de nem értem miért nem gondolják át az emberek.

Mindenhol azt írják, csak akkor hat a kapszula, ha alig eszel, és tornázol folyamatos, illetve ha napi 3 litert megiszol. Szeded a méregdrága kapszulát,és leadsz havi 2-3 kg-ot ( Többet nem, ezt leírják !)


De ha belegondolsz, ha nem eszünk össze vissza zsíros, és cukros dolgokat, és ugye tornázunk, esetleg sokat iszunk, DE nem szedjük a kapszulát, na akkor anélkül is normális, és teljesen biztos, hogy fogyni fogunk!


Csak az emberek megveszik ezt tök drágán,mert mindent elhisznek, amit kicsit is megreklámoznak, és várják a csodát.

Nem azért fogysz,mert szeded ezt a vackot, ami egyébként méregdrága, hanem azért ,mert diétásan eszel, és sportolsz.

De ezt meg teheted méregdrága kapszula nélkül is!

2014. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az 5-ös hozzászólást szerintem ki kéne rakni a fogyókúrás topik elejére útmutatónak, hogy aki ilyen témában szeretne kérdezni, az legyen kedves ezt először elolvasni és átgondolni. (minden gyógyszertár meg drogéria elé sajnos nyilván nem fogják kifüggeszteni)
2014. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
79%
Én ettem rendesen mellette, és tornàzni sem jártam csak 10 percet futottam naponta. 18 kg-t fogytam 3 hónap alatt.
2014. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, én meg marslakó vagyok. :D
2014. dec. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!