Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » LXR testsúly komplexet próbált...

LXR testsúly komplexet próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Elég új a "piacon", természetesen nem önmagáában várom a csodát tőle, hanem életmódot változtattam(kevesebb kalória napi 1 óra edzés) de a kilók nem nagyon akarnak lefelé kúszni(3 hete csinálom). Kicsit meg akarom pörgetni a dolgot, azért gondoltam erre, a patikában ezt ajánlották, mivel mondtam, hogy az édességgel vannak inkább gondjaim(nem mindig tudok nemet mondani) szénhidrátot és zsírt nem nagyon fogyasztok,előbbit egyáltalán. Glükomannán-Kitozán-HCA az összetevője. 60 kapszula napi 2-3x 1-4db-ot ír étkezés előtt, de a gyógyszerész azt mondta szerinte ez inkább azoknak kell, akik nem mozognak semmit mellette. Hogy elég a napi 1x3 vagy ha étkezek az előtt. Én napi 2x étkezem kevesebbet általában délben és estefelé. Edzések előtt L-karitint fogyasztok pezsgőtabletta formájában.

2014. jún. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te kizárólag szénhidrátot fogyasztasz. (Az édesség szerinted mi?) Amíg ez így van mindegy milyen tablettát veszel.
2014. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok letenni sajnos. Szénhidrátra azt értettem, hogy kenyeret,krumplit,tésztaféléket nem fogyasztok.
2014. jún. 7. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szokj hozzá a túlsúlyhoz, csodák nem léteznek, csoda tabletták se.

De legalább idióta koplalásos fogyókúrákba ne kezdj bele mert csak rontani fognak a helyzeten.

2014. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, de azt se hiszem el, hogy néha 1-1 szelet csoki mellett képtelenség lefogyni napi 1 óra edzéssel és amúgy helyes étrenddel..
2014. jún. 7. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha diétázik az ember akkor 1-1 csoki se megengedett. Majd ha sikerült leadni a pluszt akkor.


Általában nem azoknak szokott sikerülni a fogyás akik tablettákban keresik a megoldást.

Napi 2x étkezés szintén kizárja azt hogy sikerüljön.

A helyes étrend alapvető, kíváncsi vagyok te mit tartasz annak?

2014. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggel 1 tejeskávé cukor nélkül,délben főtt étel általában főzelék vagy párolt rizs csirkemell vagy hal. Uzsira meg zöldség vagy gyümölcs és e mellé csokizok. lehet kevés de többet nem tudok enni így is nagyon kevés amit egyszerre megeszek nem hogy többször egyek.
2014. jún. 7. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát így nem csoda hogy nem akarnak lefelé kúszni a kilók.

Olvasd el a Sárga kapszulát, mindent benne van.

2014. jún. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!