Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a leghatékonyabb izmosító...

Ketsegbeesettlany kérdése:

Mi a leghatékonyabb izmosító szer?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Mint minden lány én sem vagyok megelégedve a testemmel. Nincs igazán időm, hogy rendszeresen sportoljak, így a leggyorsabb módot keresem arra, hogy tökéletes testem legyen. Igazából nem fogyni szeretnék, csupán izmosodni és persze lapos hasat. Tudtuk olyan termékeket mondani, ami már nektek bevált és rövid idő után észre vehető volt a változás

#lapos has #izmosító szer
2014. jún. 8. 19:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
A LEGJOBB módszer:egyél rengeteg fuszulykalevest és pityókapirét egy kis laskával plusz sok zakuszka és vinete.Ezt minden este ismételd meg.A lábad majd izmos lesz.
2014. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Édes istenem! :D

Én 1 évig edzettem már a vége fele napi 3-4 órám rá ment és nem szedtem semmi sz@rt!!

Aztán már a végén meguntam nem elfáradtam, de addig iszonyatos sokat kell szenvedni!!!!!

2014. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amúgy tudnátok olyan termékeket mondani amit ha beveszek gazdag leszek?:D
2014. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!