Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a "turb dietaval" esetleg biotech usa termékkel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A turb dietat nem ajanlom, ha feherje alapu dietat szeretnel,akkor scitec,vagy biotech zerot vegyel.


Mar az is gaz,hogy a turb.dieta szot nem lehet kiirni,mert vedi a ceg.vicc

2014. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

turb* diéta!

Elég hatás vadász neve van utánanéztem ez is csak fehérje por amibe van még vitamin meg ásványi anyagok ettől az ember nem fog lefogyni mellé ugyan úgy kell normálisan étkezni és mozogni!


"A turb* diéta szó jogi tulajdonosa nem engedélyezi ennek a szónak a leírását a honlapon. Kérjük, ebben a témában ne írj az oldalra!"


Azért már itt sántít a dolog!


biotech usa termékei is csak ÉTREND KIEGÉSZÍTŐK!!!

Ott is oda kell figyelni az étkezésre és mozogni is kell!

Mert amúgy nem sokat érnek!

És normális étkezés alatt nem a koplalást értem!

2014. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magától az étrendkiegészítőtől nem lehet fogyni. A helyes táplálkozást ki lehet egészíteni fehérjével, ha szükséges, de az ilyen cuccoknak szerintem nem sok értelme van. Én kombinált tejsavóproteint szoktam venni, és napi 1-3 adagot fogyasztok belőle. A Biotech és a Scitec magyar termékek, csak próbálnak amerikainak látszani a marketing miatt. Ehhez képest szerintem nem versenyképes az áruk. Én ár/érték aránya és szukralóz mentessége miatt a Dymatize steviával ízesített proteinjére esküszök. Mellette sok csirkét eszek, rizzsel, zöldségekkel. Kenyeret, cukrot teljesen elhagytam. A szénhidrátot igyekszem kora délutánig megenni, utána már inkább csak zöldség, csirke, edzés után protein. Egy nap súlyzós edzés, másnap aerob edzés (tempós gyaloglás). Heti egy napot általában pihenek, ilyenkor nem edzek semmit. Közel 20 kilót fogytam eddig, és valamennyi izom is jöhetett fel.
2014. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

turb* egy nagy és drága átverés. biotech cuccok beváltak :) persze atól függ, mit szeretnél elérni.

én fogyáshoz és izmosodáshoz használom ezt a fehérjét edzések után és néha reggeliként is.


[link]


az étcsokis a legfinomabb :)

18L

2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!