Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 3-4kg szeretnék fogyni, én...

3-4kg szeretnék fogyni, én rendszeresen edzem, mégis betettek az ünnepek. A 13 napos diétát kezdem ma, ki tart velem, hogy könyebb legyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Detto,ugyan így jártam.5kg valahogy felszaladt:(((

Én is kezdeném az "írtást":)))

2010. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pontosan milyen ez a 13 napos diéta? O.O...mert engem is érdekelne ;) nekem kb. 10 kg-tól kéne megszabadulni...174cm/64kg -.-"...az ünnepek alatt 5 kg-ot szedtem fel úgyh én veled tartok :3
2010. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia!


január 4-én kezdtem a 13 napos diétát..:D én nem az ünnepek miatt, fogamzásgátlótól híztam meg és sajnos csak sporttal nem tudom leadni. idáig ami tanácsot adhatok...Herbafast nevű étvágycsökkentő, kapható gyógyszertárban, de 10 db 4500 Ft körül van..ajánlják még a vital.hu-n a Famblokot is de azt még sosem próbáltam, a Herbafast viszont tényleg csökkenti az étvágyat.

Én nem a kilót nézem, hanem a centit, és már egy centi lement csípőből:) viszont a harmadik napon már rosszul voltam, mert előző este hétkor vacsiztam és nem aludtam el hajnali négyig (vizsgaidőszak..), 12kor keltem, akkor jött ugye a feketekávé, és 4 felé tolódott az ebéd...

De nekem határozottan bejön ez a diéta, sokkal jobban érzem magam a bőrömben! viszont a marhahúst csirkére cseréltem, mert január 4-én nem vtak nyitva a hentesek és nem kaptam sehol sem marhahúst, csak csirkét.

neked hogy megy?:)

2010. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!