Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Mikor...

Fogyni szeretnék! Mikor (melyik napszakban) mit ehetek, mennyit és milyen mozgást vezessek be, milyen rendszeresen és mennyi ideig tartson?

Figyelt kérdés

Sokat szeretnék fogyni, de nem tudom mit egyek reggel, hányszor egyek, mekkora adagokat, mit ehetek ebédre, mit este, meddig egyek gyümölcsöt, milyen tápanyagot meddig, szóval szinte semmit.

Aki tud kérem írjon erről bővebben!

Köszönöm!


2011. márc. 1. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

reggel például 1 joghurt kiflivel vagy ien könnyű ételeket de csak keveset. ebédre...passz valami főzelékszerűséget kisadagot.

vacsora 1 szenya. remélem segítettem valamennyit:)

2011. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
jaa és a mesterséges sz.rokat ne szedd mee nem túl egészséges és lehet hogy nem is segít
2011. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Leírom, ami tapasztalataim és "kutatásaim" alapján ideális lenne.

Ehetsz korlátlan mennyiségben zöldségeket (kivébe hüvelyesek, mint bab), normális adagban fehérjét (hús, tojás, sovány tejtermékek, pl túró), mértékkel gyümölcsöt (mert túl sok benne a cukor), és nagyon ritkán, délelőtt teljes kiőrlésű pékárut, kenyeret. Kerüld a felesleges kalóriákat, pl vaj, vajkrém, gyümölcsös joghurt, kóla, 100% gyümölcslevek.. Inni főleg vizet igyál, lehetőleg min. 2l/nap, hogy kitisztuljanak a mérgek a szervezetedből. Elég sokféle fogyást segítő tea is létezik, pl a zöld tea. Ne igyál olyasmit, ami tele van cukorral.. Egy doboz gyümölcslé vagy szénsavas üdítő majdhogynem annyi kalóriát tartalmaz, amit egy napra be kellene osztanod!

Fogyókúra alatt fontos, hogy a zsírszövetekből fogyj, ne pedig a gyorsabban leépíthető izomból. Ezért nem szabad éheztetni magad (mert akkor a szervezeted a könnyebben leépíthető izomhoz nyúl), és ezért kell tornázni. Ha használod az izmaidat, azok több energiát égetnek el. Ha izmosodsz kicsit, akkor alapállapotban is több energiát fog felhasználni a szervezeted, mert az izomszövetek fenntartásához több kalóriát kell égetnie, mint a zsírszövetekéhez.

Kerüld a mesterséges táplálékkiegészítőket és semmiképp se pusztán éhezéssel, kalóriamegvonással akarj fogyni! Ha ezt teszed, a szervezeted átkapcsol tartalék üzemmódra, csökkenti az energiafelhasználást, nem fogsz tovább fogyni, és ha ismét elkezdesz normálisan étkezni, dupla annyit raktároz el, mint előtte!

Fogyni csak okosan, szépen, türelmesen, kitartással lehet. Hidd el!

egy sokat megjárt fogyózó

2011. márc. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%

HÉTFŐ:

Reggeli: Alma.

Ebéd: Tejfölös paprikás csirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.

Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.


KEDD:

Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.

Ebéd: Hatalmas tál töltött káposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása.

Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.


SZERDA:

Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér.

Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túrós lepény lefényképezése.

Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.


CSÜTÖRTÖK:

Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.

Ebéd: Húsleves és rakott krumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.

Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.


PÉNTEK:

Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék.

Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.

Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.


SZOMBAT:

Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szacharinnal, nyomelemekkel ízesítve.

Ebéd: "Halászlé, túrós csusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.

Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.


VASÁRNAP:

Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefír.

Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.

Vacsora: Amit a kanári meghagyott.



Tuti fogyókúra !!! :D :D


Bocsánat a viccért ! :D

2011. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

reggelire jó minőségű szénhidrátot egyél hogy legyen energiád

leírok egy párat én miket szoktam:

teljes kiőrlésű kenyér/kifli/zsemle, rozskifli, hamlett, abonett, puffasztott búza sovány felvágottal (csirkel, pulykamell, karajsonka, mozzerella sajt, zöldségek, főtt tojás, esetleg főtt virsli (de ez ritka) zabpelyhes rántotta (olaj nélkül vagy 1kk olivaolaj) körözött, tojáskrém, céklakrém, zabpehely (natúr) túróval/joghurttal/kefírrel,-méz,lekvár, gyümölcs, fahéj, dió, mák mandula mogyoró tökmag (mikor mit variálom) avgy kókuszreszeléket keveres bele, néha mazsolát, zabpelyhes palacsinta,


tízórai: valamilyen gyümölcsféle (alma, narancs, kiwi stb)


ebéd: levest szoktam (főleg pulykaragut, zöldséglevets, gomba, karfiol, karalábé, tojás,)

egy héten 3-4szer főzelék (spenót, sóska, lencse, bab) rakott káposzta, főtt krumpli, rizs, és hozzá mindig valamilyen feltét (virsli, hus, hal, tojás)

zöldségek, párolt zöldségek, saláta, cékla, káposzta


uzsinak: alma, narancs, egy pohár kefír, joghurt, cékla, káposzta, répa


vacsi: joghurt, túró, kefír, mozzerella sajt, hus (csirke) hal, tojás, zöldségek, alma, narancs

de általában túró/joghurt almával és fahéjjal


napi 2-2.5 liter víz, ízesítés nélküli tea, zöld tea


én ezzel fogytam le 75ről 55re 6-7 hónap alatt

2011. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A vicc nagyon tetszett, megnevettetett, pedig az mostanság nagy szó!

Köszi a részletes leírást, ez nekem nagyon sokat segít.

2011. márc. 2. 23:18
 7/7 anonim válasza:
31%

10 kiló már az első hónapban! csak ajánlani tudom!

[link]

2013. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!