Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik az a tabletta, amelyik...

Melyik az a tabletta, amelyik felfújódik a gyomorban, ezzel teltségérzetet okozva?

Figyelt kérdés
Nem kérek kommentben más étrendet, mert nem érdekel, mert r..hadt sokat kell mozogni mellé, amire se időm, se energiám, viszont biztosan fogynék, ha nem lennék állandóan éhes, ezért keresek ilyen tablettát. Egyszer láttam is tv reklámban. A normális válaszokat előre is köszönöm.
2014. júl. 15. 00:28
 1/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mond ki, lusta vagy mint a dög. A jelenlegi nassolós, tespedős életmódodat eszedben sincs feladni, viszont sokat akarsz fogyni, lehetőleg azonnal. Imádom azokat az embereket akik maguknak is hazudnak. Mondjuk a társadalom jó része ilyen.
2014. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 kg-ot akarok fogyni, de ne zavarjon. Mivel mosranában megnőtt az étvágyam, ezért jött fel az az 5 kiló 10 hónapnyi zabálás után, állandóan éhes vagyok, de igazad van, lusta is, mivel sosem volt még pozitív élményem a sporttal kapcsolatban, viszont heti 3-4-szer 10 km-t biciklizek, a medencénkben (2 m mély) úszok, ha jó idő van, ilyenek, de nem sportszerűen. Szóval az űszás pancsolás, de mondjuk a biciklizés megizzazt. Mellesleg 169/65 vagyok, szóval ezért akarom azt az 5-6 kg-ot leadni, de iszonyú éhes vagyok, ennyi, persze gondolom a vércukorszintemmel is baj van, mert volt már, hogy 5. órán elájultam, olyan éhes voltam.
2014. júl. 15. 23:28
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Mivel írtad a kérdésben, hogy nem érdekel semmilyen más étrend, mert nem érdekel, ezért NEM javaslom neked a paleó étrendet, amely NEM oldaná meg az összes problémád. Továbbra is elájulnál minden nap a teljesen szabályos vércukrod miatt, aminek nyilvánvalóan jót tenne valami víz hatására felpuffadó csodapirula.



:)

2014. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi bajod van amúgy? Ha nem tudsz rendes választ írni, akkor nem kell válaszolni. Ennyi. Szerintem meg a krómtabletta + gyomortelítő tabletta segítene rajtam. És nem csodapirula, láttam 1-2 éve a tv-ben a reklámját.
2014. júl. 16. 21:25
 5/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hajrá kedves!
2014. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Milyen undorito stilust engednek meg maguknak egyesek... Gusztustalan.
2014. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az valóban szomorú hogy csak tabit keresel, és nem akarsz edzeni. " ez a se időm, se energiám"- hárítás, az energia ott van rajtad 5-6 kg plusz formájában!


Viszont nem ajánlok semmi tablettát, azt írod hogy majd elájulsz mert a vércukorszinted leesik. Ezen az nem segít hogy teltségérzeted van, és nem eszel!

Valószínűleg eltúlzott a cukorfogyasztásod, és az inzulinszinted nem tudja lekövetni. Javaslom, hogy figyelj oda, és csökkentsd le, főleg délutánra a szénhidrátfogyasztásodat és azon belül is a gyors felszívódású szénhidrátokat kerüld: cukor, cukros üdítő, tészta, gyümölcsjoghurt, csokikm, csipszek...egyél helyettük délelőtt gyümölcsöt, délután, este: rozskenyeret, sonkát, zöldséget... Figyeld magad pár napig, és ha a csökkentéssel valóban szédülsz amikor hirtelen felállsz, vagy megfájdul a fejed, délutánra elálmosodsz akkor egyértelmű hogy ez a gond.

2014. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!