Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki már használta a Green...

Valaki már használta a Green Coffee Bean Extract-ot (800mg)? (esetleg más Green Coffee terméket? )

Figyelt kérdés
Ha igen elmondanátok a tapasztalatotokat,hogy hogyan szedtétek,mennyi idő alatt értétek el azt a súlyt amire vágytatok.

2014. aug. 8. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy kapszulától vagy mi ez, nem fogsz lefogyni.
2014. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik használták,és nem olyanokéra akiknek csak pofázniuk van kedve.Amúgyis nem arra gondoltam,hogy használom és nem csinálok mellette semmit!!
2014. aug. 8. 11:11
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor is felesleges pénzkidobás.
2014. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Éppen ezért vagyok kíváncsi,hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a fogyasztószerrel kapcsolatban!
2014. aug. 8. 11:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen szedtem! És igen fogytam! De nem a kapszulától...Ne vedd meg!
2014. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor neked mi vált be?
2014. aug. 8. 11:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Rendes diéta például? Erre nem gondolsz kedves kérdező?
2014. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a saját izlésemre, és személyemre előirt diéta, meg aerob mozgás, továbbá az a gondolat, hogy muszáj lefogynom, mert csak úgy lehetek igazán boldog! Végig kell gondolni hogy min változtat azon ha lefogysz?...Nem tudod?Sok mindenen:)
2014. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam és be is tartom viszont akartam a diétám mellett egy olyan plusz dolgot is mint pl.:EZ.
2014. aug. 8. 12:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez zöld kávé izé, de én zöld teázok, és segíti a fogyást. Nah persze sportolok és úgy kajálok mellette, de amikor megállt a fogyás, és elkezdtem inni, be indult a fogyás. Nah meg jobb lett a közérzetem is tőle, mindenféle jótékony hatása van :)
2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!