Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit javasoltok? (Több lent)

Mit javasoltok? (Több lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja fogyókúrázok elég sikeresen, viszont szeretnék még jobb eredményeket elérni, ezért gondoltam fehérje porokra (pl. ultra loss shake) vacsora helyett, vagy egyéb fogyasztószerekre.

Nem hiszek a "csoda szerekben" szóval inkább valami táplálékkiegészítőre gondolok.



Mit javasoltok?


Esetleg vannak tapasztalataitok? (Pozitív és negatív is érdekel)


Köszönöm a segítséget


2014. aug. 10. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Multivitamin,C-vitamin,Tejsavó fehérje. Ha estére akarsz fehérjét akkor Kazein.


[link]

[link] (ez utóbbi Angliából szállít)

2014. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A feherje port feloldod folyadekkal, megiszod, utana nem leszel szomjas, ehes viszont igen, korgo gyomorral nem fogsz elaludni. Meg gyorsan fel is szivodna, de mivel a szervezetednek nincs szukgese ra hirtelen nagy mennyisegben, ki is pucolja, ugyhogy csinalsz egy nagy semmit.


C-vitamin meg multivitamin megint megint nem segit ffogyni.


Ne helyettesiteni akard a vacsorat, egyel inkabb kevesbe taplalo dolgokat, pl. zoldsegeket, alacsony a szenhidrat tartalmuk es van bennuk mindenfele vitamin! ^^ Parolva is eheted a zoldseget, de akkor csokken a vitamintartalma. Melle keves feherjenek ehetsz sovany turot meg tosasfeherjet, de ezt sem kell testepito mennyisegben!!


Egyel naponta otszor kis adagokat, szamold a bevitt zsir/feherje/szenhidrat mennyiseget, neten utanaolvashatsz ezeknek.


Sportolsz-e valamit? Valoszinuleg ott is lehetne javitani a gyakorlatokon...

2014. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

De, a mutivitamin és a c-vitamin igen is segíti a fogyást.Ha nem is éppen rögtön, hosszútávon nagyon jó hatással van a fogyásra, pl nem leszel beteg.


Mit jelent az hogy, "ne testépítő mennyiségben"? A testépítők esznek a legjobban, oké most jössz kokszal, de ha beveszed a kapszulát attól nem leszel izmos, a szteroidok sima gyógyszerek.

2014. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az Ultra lOss shakeshake szerintem viszont jó ötlet, bár egy picit drága. Csökkenti az éhséget, az édesség utáni vágyat, és van benne egy adag fehérje
2014. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Ha nem is éppen rögtön, hosszútávon nagyon jó hatással van a fogyásra, pl nem leszel beteg. "


Humbug. Mindenkinek mas a vitaminszukseglete, mert mas a szervezete, masak az eletkorulmenyei, mas kajakat eszik, stb. Bizonyos vitaminokbol a tobblet egyenesen karos az egeszsegre, egyes vitaminokat onmagukban nem tud felhasznalni a szervezet es bizonyos vitaminok meg masok feldolgozasat akadalyozzak meg. Nem lehet egyetlen tablettaba pakolni mindenki szamara optimalis mennyiseget a kulonfele vitaminokbol.


Ha biztosra akarsz menni, egyel friss hazai zoldsegeket, gyumolcsoket es hust, amit te magad termelsz* es tudod biztosan, hogy nem voltak mindenfele vegyszerrel/hormonokkal kezelve es legyen valtozatos az etrended.


*Oke, ez nem eletszeru, de legalabb torekedj friss novenyeket/husokat enni inkabb, es nem az ezekbol keszult, mindenfele vegyi anyaggal kezelt termekeket.


"Mit jelent az hogy, "ne testépítő mennyiségben"? A testépítők esznek a legjobban"


A keruljuk a zsiros dolgokat, nehezebben hasznosito szenhidratokat, szamoljuk a bevitt szenhidrat/feherje/zsir mennyiseget reszevel egyetertek, de a mindenfele tomegnovelo szerek, feherjeporok hatasat majd hosszutavon fogjak csak megtapasztalni. Valahogy az okorban is kigyurtak magukat az emberek, pedig akkor nem voltak ilyen csodaszerek. :D

2014. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőkbe,fehérjékbe semmi káros nincs. Sima kaja por formájában, a káros anyagoktól mentesítve.
2014. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze, sima kaja por formajaban. Csak valamitol olyan eros gyumolcs/csoki/babamtoke izuk van es szinesek. :D
2014. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy vegetáriánus vagyok, de a válaszok így is nagyon hasznosak voltak.

2014. aug. 11. 11:38
 9/20 Endr 72 válasza:
Beballagsz egy bio tech boltba,és megkérdezed az eladót!
2014. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Nem írtad hogy lány vagy, vagy fiú...hány éves?


Viszont nem akarsz testépítő lenni, úgyhogy tejsavós lassú felszívódású fehérjeporral igenis helyettesítheted a vacsorát, és éhes se leszel! Állati eredetű fehérjeport ne használj! Ettől különböző betegségek lehetnek később!

Én is tejsavóssal fogytam, sőt még kicsit édesítettem is rajta vagy turmixoltam még bele gyümölcsöt hogy ne mindig csak egy ízt fogyasszak.


Én PEAK cuccot (delicious whey) használtam, keress rá, a neten megvehető.


Sok sikert

2014. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!