Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az a Clenbuterol (spiropent...

Mi az a Clenbuterol (spiropent) és hogy hat?

Figyelt kérdés

2006. nov. 3. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a szernek a hatóanyaga a clenbuterol, ami igazán érdekes és figyelemreméltó készítmény.

Nem szteroidhormon, hanem egy béta-2-szimpatikomimetikum. A gyógyászatban egyébként asztmagyógyszerként használják (nem véletlen, hogy az élsportolók jelentős része "asztmás")


Ennek a szernek kifejezetten zsírégető hatása van. A zsírt diéta nélkül égeti el, mert könnyen megemeli a szervezet hőmérsékletét, miáltal a szervezetet arra ösztönzi, hogy a zsírokat fűtőanyagként e felmelegítéshez felhasználja.

(Saját véleményem illetve tapasztalataim alapján viszont azt mondhatom, hogy diéta nélkül NEM működik)


Fokozza az állóképességet és a kitartást is (kerékpárosok ill. egyéb kitartást igénylő sportolók előszeretettel alkalmazzák, bár doppinglistás termék)


Adagolása


Az adagolás a testsúlytól függ, és testhőmérséklet-méréssel tökéletesíthető. A szokásos napi adagja általában 5-7 tabletta, 100-140mcg. A szedés normális esetben 8-10 hétig tart. A legjobb hatást azonban 2hét szedés-2hét szünet ciklizálással érhetjük el.

Mivel nem hormonkészítmény, ezért nincs az anabolikus szteroidokra jellemző mellékhatása.


Mellékhatások


Nyugtalanságérzés, szívdobogás, enyhe ujjremegés, fejfájás, túlzott izzadás, álmatlanság, estleges izomgörcsök, vérnyomás-növekedés, rosszullét. A tünetek átmeneti jellegűek, a szedést követő 8-10. napon általában megszünnek.

A fejfájást alkalmanként 500-1000mg L-Tyrosine és 60mg Ginkgo Biloba (ezek étrendkiegészítők) egyidejű beszedésével enyhíteni, illetve megelőzni lehet.


Gyógyszertárból illetve egyéb forrásból beszerezhető. Ára kb 3500ft/100 tabletta

2006. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Miután elég nagy mennyiségben kell szedni és hosszú ideig én gyomorfekélyt kaptam tőle.Ha elkezd égni a gyomrotok,azonnal hagyjátok abba!
2007. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
20%
ezt csak receptre adják?nem tud valaki szerezni ilyet,mert már mindennel próbálkoztam és ez az utolsó reményem,de nincs nagyon olyan hely ahonnan tudnék magamnak szerezni...Kérem segítsen aki tud!
2007. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Első válaszoló, honnan vagy ilyen jól informált?? : )
2010. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
84%

Sziasztok!

Én 181cm magas és 97kgról indultam.


Nekem igy kellett szedni.

1. nap: 1db

2.nap: 2db

3.nap: 3db

4.nap: 4db

5.nap: 4db


5.napot követően, kettő nap nem kell szedni, két napot szedni 4-4db-al.


kb. 3 hete szedem. de 3hónapja edzek, legalább heti 3 alkalommal 2-2,5órát. 97kg-ról indultam, és most 89 vagyok. A 3 hónap beinditott a fogyást, szálkásodást, de spiro rányomott sokat. Annyi energiát ad, pörgök tőle, hatékonyabb az edzés.


Szerintem kiváló. nekem bevált. Előtte egy hónapig szedtem a Reductilt. Iszonyu hatásos, 8kg lement egy hónap alatt, abba hagytam és 2kg jött vissza.


Azóta edzek.

2010. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
76%
hello! azért írok ide mert látom ide írt olyan aki tapasztaltabb a témába. csak azt szeretném kérdezni hogy ha gyógyszerkeresőbe megnézzük a spiropent betegtájékoztató tartalmát akkor ott mért nincs feltüntetve hogy pl: thermogén hatású, fokozott izzadást okoz meg h fogyaszt? és érdekelne h 5000ft-ból hozzávetőlegesen hány szem spiropent jönne ki?
2011. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 balazs00xx ***** válasza:
100%

5000 ből kb , 2-3 doboz a feketepiacon

patikában többet, de receptre kell kérni..

2012. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
94%
Dohányozni lehet miközben spiropent-t szedek?
2013. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sdafa válasza:
30%
sziasztok ! Énis szedtem a clenbuterolt , nyáron kb meghalsz olyan meleged van remeg a kezed idegbeteg leszel , de edzés mellé már bocs a nyers kifejezésért de K*RVA JÓÓ! pörögsz tőle nembírsz leállni és meghozza az eredményt nagyon rövid időn belül talán ami szar benne az az hogy marokszámra kell szedni :\ Én ennek a segítségével 20 kg-t dobtam le ... Mondjuk e mögött komoly diéta és szigorú edzés állt aki úgy akarja ezt szedni hogy ül a tv elött és veri a faszát az ne szedje mert megdöglik :D Ja levest nemlehet vele enni úgy remeg a kezed :D sziasztok
2013. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 iceman061 válasza:
91%
Nekem az lenne a kérdésem, hogy igaz e az, hogy a clenbuterol ginekomasztiát (női mellet) okozhat a férfiaknak?
2014. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!