Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A terhesség alatti testtekercs...

A terhesség alatti testtekercselés árthat a babácskának?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 11:04
 1/5 anonim válasza:
100%
az biztos h nem egészséges, szerintem majd tekercselj utána, a baba a legfontosabb
2008. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%

Én ajánlom a boltokban kapható Rubint Réka fitness videót. Olyan tornagyakorlatokat mutat be, ami nem árt a babának, és közben lehet fogyni is. Egy speciális, hatásos étrendet is találsz a videón.

Terhes nőknek találta ki.

Megéri!

2008. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
92%

Én igaz nem vagyok terhes de voltam már tekercselésen és annyira megbántam mert nagyon csúnya lett alatta a böröm és mert rengeteg pénzt kiadtam.

ez csak 1 jó tanács :)

2008. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Rubint Réka - féle módszernek van egy olyan hátránya,hogy a kismama - minél nagyobb lesz a pocija - annál hamarabb elfárad,kimerül,ami nem túl kedvező állapot egy kismamánál,hiszen a babát sem szabad túlterhelni,Rékának pedig azért - nem becsmérelni akarom - de vannak szélsőséges módszerei.Ne felejtsük el,hogy még a 9.hónapban is futott ( nem kocogott,ami bár az enyhébbik változata,mégsem egy követhető módszer ),ami nemhogy nem ajánlott,hanem tilos közvetlenül a szülés előtti pár hétben.A Norbi update- témakörbe most nem kívánok belemenni,az egy másik "asztal".
2008. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a neve annak amit használsz?
2010. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!