Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étvágycsökkentő teát...

Melyik étvágycsökkentő teát lehet inni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem semelyiket! De ne akarj terhesség alatt fogyni! Nem tesz jót! Inkább hallgass a babádra, mit súg, mit kíván. Csak egy - lehet hajmeresztő - példa: én a terhességem alatt átlagban napi 3 kakaós csigát ettem, és naponta kétszer-háromszor ebédeltem és vacsoráztam. Szépen feljött 16 kiló, de szülés után el is tünt. Ne aggódj, ráérsz majd fogyizni, ha kell. Nem azt mondom, hogy zabálj, mint én, de koplalni sem kell...
2008. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Éppen a Baba miatt is szeretnék fogyni mert azt hallottam hogy nem tesz túl jót neki ha a mami sokat hízik.Az egyik ismerösömet a doki az uccsó hónapban almakúrára fogta és elapadt a tejcsije.
2008. szept. 17. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt írod, hogy az ismerősödet almakúrára fogta a doki és elapadt a teje. Akkor miért akarsz éppen most fogyni? Ilyenkor egyáltalán nem alkalmas a fogyókúra, nagyon sokat árthatsz vele a babának! Neki MINDIG kell a tápanyag, és persze egészségesen kell étkezned!!

Ismertem egy nőt, aki állandóan fogyókúrázott, még a terhessége alatt is, és 5 hónaposan elvetélt...:(

2008. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább egyél kevesebbet,szépen lassan azt is..egy nap étkezz ötször.igyál sok vizet,viszont mást ne!tuti fogyni fogsz,de úgy,hogy nem ártasz vele a picidnek!
2008. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem fogyni akar csak nem szeretne sokat hízni ezért még nem kell lehurrogni.Szerintem ha éhes vagy próbálj inkább gyümölcsöt,zöldséget enni és este keveset vacsizni és ne szénhidrátot.Nagyon jók az izesitett ásványvizek/sz.mentes/sokszor az is segít ha megiszol egy pohárral.Édességet keveset egyél még ha nagyon kívánod is.
2008. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem senki sem hurrogott, csak tanácsot adott. Nagy különbség. Egészségesen kell enni, de ne mondja már nekem senki, hogy egy-egy sütitől baja lesz. Túl van lihegve ez az egész.
2008. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hééé!

nehogymár hülyeség miatt itt veszekedjetek...!

mindenkinek köszi a választ!!!

2008. szept. 18. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Étvágycsökkentés terhesség alatt? -.-

Táplálkozz okosan, naponta 5-6 kicsi étkezés a leghatékonyabb fellépés az elhízás ellen. Próbáld a zsírt kiütni az étrendedből. Szeretném megjegyezni hogy a gyümölcsök hízlalnak. Az a dolguk hogy tápanyagot tároljanak el a kifejlődő csírának és növénynek, milyen meglepő.. tele van tápanyaggal, de nem is baj, megmosva meghámozva a legtöbb gyümölcs egészséges és értékes táplálék.


Amikor éhes vagy mindig egyél, de sosem többet annál amennyire éhes vagy.

2008. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!