Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étrendkiegészítő...

Aqarina kérdése:

Melyik étrendkiegészítő hatásosabb a Full Blast (Full Force) vagy Super Fat Burner (BioTech USA)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért kérdezem, mert eddig diétával és aerob, illetve súlyzós edzésekkel jelentős sikerekre tettem szert. Ez azonban egy jó ideje stagnál. Próbáltam hogy, iktattam be szénhidrátfeltöltő napot is hátha elindulnak újra a mínuszok. Jelenleg 24/L 161 cm 58kg vagyok. Leadtam 16kg-ot és szeretném ha újra beindulna a fogyás. Mivel vitaminokon kívül mást nem szedtem eddig nem tudom, hogy melyik lenne jobb. A stimulánsokra nem tudok róla hogy érzékeny lennék, szerintem nem a kávétól is tudok aludni bármikor. Melyik lenne hatásosabb ? Jobb? Eredményesebb ? Kérlek segítsetek nekem :) Bármilyen vélemény, tanács, tapasztalat érdekel és szívesen is fogadom

Köszönöm



2014. szept. 27. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre nem akarok én feladni semmit és nem is a csodát várom. Csupán egy kis plusz "bíztatás" a szervezetemnek, hogy ébredjen :D Már csak pár kg :D
2014. szept. 27. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Az SFB-t használtam tavaly nyár előtt aszem 6 kiló körül adtam le 2 hónap alatt. Szálkásító étrend és súlyzós edzés nélkül biztos nem ért volna semmit. Kicsit elvette az étvágyam az edzés viszont jól ment. Szerintem próbáld meg a másikat nem ismerem. Tudod ez olyan hogy kinek ez jön be kinek az.


Talán még annyi hogy, kicsit emeld a fehérjebevitelt a CH-t meg csökkentsd. Edzés után fehérje bevitel testsúly kilogramm x 0.5g. Aerob edzés felkelés után éhgyomorra vagy ha délután nyomod akkor elötte 2 órával már ne egyél semmit. Szóval hogy a vércukorszinted ne menjen fel mert ilyenkor az inzulinszint is magasan van és magas inzulinszint mellett, nem tudsz zsír bontani, mert lehetetlen.


A súlyzós edzés az legyen íntenzív mert igazán ez és a napi legalább 5x-i jó kajálás pörgeti az anyagcserét. De ezt biztos tudod :) Gratula a 16 kilóhoz.! :)

Sok sikert kívánok.

2014. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged ! Nagyon hálás vagyok érte !

Nos.. az, hogy tudom erős túlzás. Most tanulom, hogy mi lenne a helyes. Az igazság az hogy megerősítettél a dolgokban, vagyis a bennem forgó gondolatokban. Nekem is az szimpatikusabb, mert nem szedtem eddig semmi hasonlót, nem biztos, hogy egy termogenikus zsírégetővel kellene rögtön terhelnem magam. Főleg úgy, hogy van kellemesebb választás is ami szintén hatékony. A kaját meg... igen változtatnom kell újra rajta, mert ami eddig jó volt, az most már soknak bizonyult és csak szinten tart. Valószínűleg kevesebb súly kevesebb kalóriafelhasználás. Egy módosított étrend mellé gondoltam én is, hogy beiktatok egy kis segítséget ami löketet adna nekem és a szervezetemnek is :D

2014. szept. 27. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :) Szerintem jól döntesz ez még rá fog tenni egy lapáttal arra számíthatsz. És azt is jól gondolod hogy ami eddig jó volt az most már nem az. Megváltoztak a viszonyok. Talán még egy két tipp ami segíthet :) persze ha ismered akkor nem szóltam :D


Van két jó viszonyítási pont, tükör és mérleg. Ha két alatt nem fogysz 1 kilót akkor csökkenteni "kell" a CH bevitelt általában ez a bűnös ha nem indul meg a fogyás. Viszont ha két hét alatt többet fogysz mint 2 kiló akkor növelni kell a CH-t hogy elkerüld az izom leépülést. A fehérjét azt nem szabad lejjebb vinni.

Bár neked már sokat nem kell fogyni, ez a veszély nem fenyeget hogy túl gyorsan megindul a fogyás :)

A napi CH bevitel azt úgy érdemes időzíteni hogy kb délután ötig. Este már semmi, csak hús, zöldség, tojás zöldség vagy túró zöldség vagy hasonló hal pl. A legjobbakat.!

hali :)

2014. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gasztroenterologusok elég rosszakat mondanak ezekre a szerekre, májat kicsinálják, fontos nagyon hogy ilyet egyél?
2014. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy kicsinálja a májat, kb. 3x de akár 4x terhelést ad és hosszútávon, szabályosan KÁROS.
2014. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És természetesen az aggodalmat is! Nem, hosszú távon eszem ágában sincs szedni. :D
2014. okt. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!