Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A két zsírégető közül melyik...

A két zsírégető közül melyik hatásosabb?

Figyelt kérdés
Full Burn vagy az XS - Super Fat Burner?

2012. dec. 3. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A futás, az a leghatásosabb!


Komolyan, itt mindennap valaki várja a csodát egy be nem vizsgált tablettától!

2012. dec. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Futok, kondizok és diétázok is. Eddig 10 kilót adtam le 4 hónap alatt.Nem várok csodát. Az eddigi diétám mellé gondoltam, hogy felgyorsítaná a dolgot, mivel nem drága a termék ezért gondoltam megéri. A shop.builder-n találtam rá és jó tapasztalatokat olvastam mindkettőről. De mivel eléggé hitetlenkedő vagyok nem merem megvenni, mert nem akarok pénzt kidobni. Bármilyen építőjellegű kritikát szívesen fogadok, de a nem idetartozó beszólogatást kéretik megtartani maguknak. Előre is köszönöm a hasznos infókat.
2012. dec. 3. 01:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha ennyire eltökélt vagy, akkor főleg nem ajánlanám az ilyen szereket.

Hosszú távon csak sporttal és egészséges étrenddel lehet lefogyni és súlyt megtartani.


Jól csinálod, csak így tovább, és minden csodaszert, hókusz-pókuszt kerülj el.


Azok csak átmeneti megoldást adnak, vagy azt sem.

Jól csinálod, ne csábulj el egy könnyebb útra. KITARTÁS!

2012. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Kicsit ésszerűen átgondolva teljesen igazad van, csak hát az ember telhetetlen és könnyen elcsábul. Ilyenkor jól jön egy kis útbaigazítás és biztatás

Régebben fociztam és elég aktív életet éltem(ekkor voltam 179 magas és 85 kg). Aztán bejutottam az egyetemre, jött a sok szemét kaja, semmi mozgás. A napi programom evés tanulás alvás volt és ennek meg is lett az eredménye kevesebb mint 1 év alatt 105 kg lettem. Most normális kaja, heti 3 súlyzós edzés és heti 1 futásnak köszönhetően 93-95 kg között mozgok. Szeretnék többet futni csak az időm nem engedi, de amint beüzemelk a koleszban a futópadot rástartolok. Érdekes, hogy baromi gyorsan feljön az a súlyfelesleg, de annál lassabban lehet megszabadulni tőle.

2012. dec. 3. 02:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Adipokill-t szedtem, az jó.

Diéta és napi sport mellett használtam természetesen, nekem plusz energiát adott, jobban ment az edzés, összeszedettebb voltam tőle.

Amit te írtál azokat nem használtam.

Esetleg karnitint tudok ajánlani, én a Pentacarn-t szedem edzések előtt fél órával, 2 kapszulát.

2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!