Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csodaszert keresek, az utolsó...

Csodaszert keresek, az utolsó 3-4kg nem megy le se tornával, se diétával, már 1éve csinálom, kinek mi hatott tutira?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
rendes diétával és sporttal simán lemegy. ha nem akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.
2010. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már fogytam 8kg-ot 1 év alatt,igaz,hogy most nem diétázom olyan szigorúan,de így sem eszem 5után semmit!1héten 3szor járok futni,és cukrot egyáltalán nem eszem,csak akkor fogyok ,ha drasztikusandiétázok,de azt már nem bírom légyszi írjatok már valamit!
2010. jan. 22. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:

biztos fogyást pl fűrésszel érhetsz el. nem gondolod hogy picit erössebb a csontozaod és nem azért vagy annyi kiló mit te kitaláltál? volt egy barátnőm 130kg anyukája hasonló alkat. és kb 110kg -t legalább gondoltam hogy annyi. és nem volt 100 kg.

(annyival nem volt vékonyabb hogy kevesebbre gondoljak)az a kib'aszott kiló mit kitaláltok ... nem értem.

amugy bocs. nem akartalak megbántani.

2010. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg,162cm,és 56.5kg vagyok,29 éves,és van egy másfél éves lányom.Szóval szülés előtt 52kg voltam,és soha nem diétáztam,ugyhogy szuper alakom volt,jó lenne megint úgy kinézni.
2010. jan. 22. 19:20
 5/10 anonim válasza:
Én a sonkára esküszöm a házikolbásszal, meg este 10 után egy kis szalonna még. :)
2010. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
He-he,írtó vicces vagy!
2010. jan. 23. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Folytasd úgy, ahogy eddig, mert csak szünetel a fogyás - pár hét, vagy egy-két hónap múlva folytatódik!
2010. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia! Én rajtam is van 4-5 kb. kiló felesleg, nehéz tőle megszabadulni, ezért elkezdtem fogyasztani, a Pai You Guo kínai italport, remélem beválik. Rubint Rékára tornázom minden nap 1 órát legalább, a legújabb dvd-jét vettem meg,elég kemény, de annyit csinálok ammennyit csak tudok.És bár utálok mozogni, legfőképp futni, de el kell ismernem az is egy elég hatásos módszer.


Étkezés: Rozskenyér csak is olyan ami legalább 80%- ban tartalmazza a rozst, vagy korpás kenyér, legfontosabb a finomliszt alapú ételeket nagyon kerülni és a cukrot!- Helyette édesítőszer!! teljes kiőrlésű gabonamüzli, ha este már nagyon éhes vagy! A reggelid legyen laktató és dálután 3- óráig, mindenképp ebédelj meg! Figyelj arra , hogy soha ne edd tele magad, ha felkelsz az asztaltól úgy érezd, hogy nem vagy éhes, de meg tudsz mozdulni! Jó bevált módszer, ha evés előtt legföképp közben igyál, savas ásványvíz, vagy tea (édesitővel)!

2010. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És... Az önmegtartóztatás- én úgy gondolom, nem kell koplalni, nem kell a gyomrunkat kikésziteni ahhoz, hogy lefogyunk, hisz mindenki tudja, hogy nagy baj is lehet ebből. Egyél többször keveset! Nem szabad megvárni azt, hogy farkas éhesen ülj asztalhoz! nem tudom , hgy állsz a nasival, de étcsoki, vagy zsirszegény túrórudi , heti 2- 3 alkalommal elmegy, de mértékkel! Nem kell megvenni a méregdrága Update termékeket, találsz annélkül is olyat ami kevésbé hizlal! Sok sikert!
2010. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!