Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a neve a Galambos Lajos...

Mi a neve a Galambos Lajos (Lagzi Lajcsi) által reklámozott fogyasztó terméknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 14:13
 1/5 anonim válasza:
Tökmindegy, mert csak akkor fogysz, ha mozogsz és kevesebbet eszel
2014. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elég nagy a villája Tatán, támogasd még egy kis pénzzel. Ő nem a bogyótól fogyott, inkább gyomorszűkítő műtétre gondolnék, de azóta visszahízott. Tessék gondolkozni.
2014. dec. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rózsa Noémi válasza:
Én úgy tudom, hogy neki nincsen fogyasztószere, ő Norbival fogyott le először. És egy hal a tortánban azt mondta, hogy 3 éve nem evett kenyér félét. keveset eszik, s oda figyel arra is hogy mit.
2014. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem beszedni akarom a bogyókat, csak utánanézni, mert megjelent valami új reklám....
2014. dec. 14. 15:42
 5/5 anonim válasza:
Nagyon sokan lathattak , hogy a tv2 Frizbi c. Musorban is elmondta Lajcsi, hogy sokkal jobban erzi magat a boreben, es lathato is, hogy mennyit fogyott! Szo sincs mutetrol!!! :) Szemelyesen is lattam a valtozast :) mondhatni, hogy csodalatos!!! En is ennel a cegnel vasaroltam es csak jot tudok rola mondani, mert az egesz eletemet meg valtoztatta!...Nem pont ez a termek, de tobb mas is! Privat uzeneten keresztul nagyon szivesen valaszolok par kersdesre, ami erdekel! :)
2014. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!