Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami fogyasztó szer,...

Van valami fogyasztó szer, ami hatásos is?

Figyelt kérdés

Pufi voltam, változtatni akartam. Az étrendemből minden cukrosat, csokit kiszedtem, nekiálltam futni, rengeteg vizet inni. Hatásos is volt, fél év alatt 13 kilót fogytam, de még 2-3 kilót szeretnék, viszont az elmúlt 1 hónapban egyáltalán nem mutat mást a mérleg. Ugyanúgy futok, sőt, kicsit emeltem is a távot, elmondhatom, hogy nem csupán lefogytam, hanem sokkal formásabb, izmosabb is vagyok, de derékról és fenékről még lehetne egy picit ledolgozni. Csalánteának álltam neki, 1 hétig iszok napi 2 bögrével, utána 2 hét szünet.

Nem tudom, hogy van-e valami hatásos szer, ami segíthet ezt a maradék fölösleget ledolgozni? Sohasem próbáltam semmit, őszintén, annyira nem is szeretnék semmi szintetikus szemetet szedni, de ennyi kéne még az áhított nadrágmérethez, úgy gondoltam, hogy valamit kipróbálnék, ha tényleg hatásos.

Amúgy 22 éves lány vagyok, jelenleg 169 cm és 57 kg. És nem a csodára vágyok, eddig is munkával fogytam le, továbbra is szeretnék sportolni, mozogni, csak egy kis segítségre lenne szükségem...



2015. jan. 9. 09:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem a flabelos bevált, természetesen rendszeres használatot követően, nem a 2. alkalom után...átalakít, nem feltétlenül fogyaszt és én is jobban híve vagyok az ilyesminek mint a kapszuláknak, csodaszereknek, kemikáliáknak! Ha gondolod próbáld ki, én csak ajánlani tudom!
2015. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk a flabelos még csak nem is testedzés.
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 megmondóka válasza:

Az előttem kommentelők egy részével értek egyet! Ne szedj semmit, mert szinte lópikulát sem érnek. A legtöbb vízhajtó hatású, meg testhő emelő...

Persze az ilyen spiropen, meg ilyenek működnek, csak közben szétcseszik a szervezeted.

Inkább skenneld a táplálkozásod újra.

Gratulálok az eddigi eredményeidhez!

2015. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem étvágycsökkentőkkel (általánosságban) nem lehet fogyni. Miért nem? Azért amiért koplalással sem (eltekintve ritkább kivételektől).


Étvágycsökkentőkre tekintsünk reálisan: legjobb esetben ha működnek is, kevesebbet kíván enni az ember és kevesebbet is eszik. Az elhízás viszont inkább az étkezések minőségével összefüggő probléma, sőt ha mennyiséget nézünk, a rossz minőségű élelmiszerekben a minőségileg fontos tápanyagokból még kevés is van.


Tehát kevesebb ócska kaját enni, nos rövid távon tényleg jó, valami fogyásféléhez segíthet, de ez még kevesebb fontos tápanyag bevitelt is jelent. Ha csak 25 évig élnénk, akkor lehetne ilyenekkel szórakozni. Sajnos vagy nem sajnos de általában az embernek ott van még 25, vagy akár 50-60 év, amivel kezdeni kellene valamit. Na ezért nem nagyon lehet étvágycsökkentőktől komoly változást, eredményt várni. Hiszen eleve nem az étvágy okoz elhízást.


Kenyérevés csökkentő nincs? :)

2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A megállapításaim továbbra is érvényesek. Az elhízás egy betegség, az étvágy viszont természetes.


Az étvágycsökkentők nem gyógyítanak betegséget. Kisebb étvággyal kevesebb hulladék evése nem tesz senkit egészségesebbé, pillanatnyilag a csökkentett kalóriabevitel fogyást okozhat. És az éhezésből mi lesz, vitaminhiány majd halál? Visszahízás? Vagy mégis az ilyen sz.arok merre vezetnek pontosan?


Nem lehet megkerülni a kérdést, enni kell. Vagy normálisan eszik az ember, vagy szív az ócska kaják következményei miatt. Elnyomható az étvágy, továbbra is az a kérdés, hogy vajon ez tényleg jó-e.

2015. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kocsistimm válasza:
botanical slimminget szedem én is, nagyon hatásos!
2015. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!