Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipexxel mennyit tudok...

Adipexxel mennyit tudok leadni 40 nap alatt ha 120 kg vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 02:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az adipex nem tudom, hogy mi, de ilyen fogyókúrás porokat semmiképp se ajánlok. Mert ezektől alakul ki a jojó effektus. Mert ezt szeded, és attól még nem mozogsz, nem változtatsz a táplálkozási szokásaidon. Inkább azt javaslom, hogy 2 naponta mozogj 20 percet, vagy esetleg minden nap... Ez nem sok. És ez mellé valami rendes szénhidrátszegény étrendet javaslok, sok zöldséggel, vagy csak egy ó darabig ne egyél olyan sokat, mint eddig, és annyi kalória értékűt. Esetleg ha ezeket tudnád napi 5 ször enni (5ször keveset, mert ez beindítja az anyagcseréd).
2010. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Az első válaszoló tanácsai jók,bár a tv-ben mintha mindennap elmondanák ugyanezt többször is.


Az adipex nem egyszerű fogyokúrás szer, csak úgy alkalmazd hogy ha van olyan orvos aki hajlandó segíteni abban hogy a szedése alatt rendszeresen megvizsgál.Nézz utána milyen hatásai vannak, mitől fogyaszt, mert ezeket hosszú lenne leirni.Én is inkább a kalória szegény diétára, és a mozgásra szavazok.


Tódor

2010. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
adipex azt max netről tudsz rendelni amit nem tennék!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azok már sokkal gyengébbek amik a neten vannak hatásuk alig van ha egyáltalán nem más gyógyszert sóznak rád ... ha azt mondom adok neked tablettát és ettől menyire nem leszel éhes bebeszéled magadnak hogy ez milyen jó meg minden és csak sima C vitamint adtam hülyeség!!
2010. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neten tudsz rendelni.Ezt a gyógyszert mo-n nem lehet kapni csak kizárólag külföldön. De nem ajánlom inkább vegyél kínai reduce weight kapszulát. Meg amúgy is az összes fogyi gyógyszert bevonták a múlthéten.
2010. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..de már megrendeltem :) Utolsó..Bevonták? ezt nem értem
2010. febr. 9. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. Bevonták mert kaptak olyanok is a receptet akiknek már volt infarktusuk és sajnos meghaltak a gyógyszertől infarktusban. És most vizsgálják hogy attól e vagy sem. Igaz benne van a betegtájékoztatóban hogy szívbetegek nem szedhetik.
2010. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát hál istennek ilyen problémáim nincsenek..köszi a választ :)
2010. febr. 11. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem az Adipexet, nekem hatásos volt, habár nálam 5-7 kg felesleg volt. Versenyszerűen sportoltam mellette, nálam nem is kg-ban, hanem cm-ben volt látványos. Hoszzútávon semmiképpen sem ajánlom főleg ha magas a vérnyomásod vagy szívproblémáid vannak!!

A legjobb, ha kikéred az orvos véleményét!Az Adipex sokkal durvább, mint a mostanában betiltott Reductil. Ezt is próbáltam, uolyan jó, mint az Adiipex és nem olyan kemény. Ha elfogadsz egy tanácsot, én a helyedben elmennék a háziorvosomhoz és kikérném a véleményét. A Minimectil uolyan hatóanyagú, mint a Reductil, vényre kapható és olcsóbb is.

Egyébként mindnek egy a hatása, elveszi az étvágyat.Elég keményen. Azért arra figyelj, hogy enni kell mellette, mert elég kemény székrekedést okoz, ha nem eszel, mert lelassul az anyagcseréd.

Ha van még kérdésed, írj priviben nyugodtan!:)Hajrá

2010. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem és nekem is hatásos volt, netről rendeltem. Kilóban is volt eredménye, de inkább centikben volt mérhető. Pl: 2 hét alatt 12 centi ment le a csípőmből. Arra figyelj tényleg, hogy egyél mellette. Étvágyad nem lesz, de akkor is ENNI KELL. :) És rengeteget inni. De úgyis szomjas leszel állandóan, száradni fog a szád elég durván. :P

2010. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!