Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Dr. Herz fügekaktusz kapszula...

Dr. Herz fügekaktusz kapszula szedése?

Figyelt kérdés

A dobozára az van írva, hogy étkezés előtt kell bevenni, de az interneten kivétel nélkül mindenhol azt olvasom, hogy utána. Melyik az igaz?

Köszi előre is! :)



2015. febr. 19. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván, ami a dobozán van, nem?!


Csodát ne várj.

2015. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván. Csak furcsállom, hogy mindenhol épp az ellenkezőjét írják ugyanerről a termékről.

Nem csodát várok, nem akarok tőle fogyni, csak az éhségérzetemet szeretném egy picit csökkenteni, hogy jobban meg tudjam állni, hogy ne zabáljam szét magam. Ennyi.

2015. febr. 19. 13:35
 3/4 Badattitude válasza:
Én annyi helyen látom, olvasom, hogy DR ez, Dr az kapszula, pirula, stb. Én azt mondom, hogy pirulákat, kapszulákat ne szedjen senki, mégha a gyártó könnyek közt esküszik is arra, hogy az használ. A kérdés az, hogy mitől van farkasétvágad? Nem lehet, hogy Nálad is alkati kérdés? Van, akinek gyorsabb az anyagcseréje. Nem ismerem a táplálkozási szokásaidat, de tégy próbát a régi receptel: napjában töbszöri étkezés. Reggel, 10 órakkor, délben, délután, este. Ettől állandó energia készleted lesz, és a szervezet azonnal meghálálja a rendszerességet. Nem kell ide méregdrága kapszula ! Annyi csodaszert, " táplálékkiegészítőt " akarnak lenyomni a torkunkon, miközben a zöme placebo hatással működik. Ne állj be a sorba !
2015. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szedtem pár napig, és semmit sem hatott az éhségérzetemre :) ugyanúgy tudtam enni, mint anélkül :D :D szóval...nálam a placebo hatás sem vált be :D :D

Abba is hagytam, tiszta hülyeség volt megvenni :D

2015. febr. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!