Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech Super Fat Burner!...

Biotech Super Fat Burner! Hogyan használja helyesen egy lány?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 168 cm es 63 kg. Nem tartom magamat kövérnek, viszont szeretnék formásabb, feszesebb lenni. Ezt a tablettát ajánlotta egy ismerősöm, azt mondta heti 3 kondival elérem azt, hogy a narancsbőr eltűnjön és feszes legyek. Természetesen a helyes táplálkozást is fontosnak tartom, nem is eszem sokat es plusz felesleg sem volt rajtam amig el nem kezdtem nasizni. Már mellőzöm az édességeket, előttük mivel nem ettem sokat elégedett voltam az alakommal. Mit gondoltok? tényleg hatásos lenne? (Főként a narancsbőr és a husis csípőm zavar)
2015. febr. 24. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a táplálkozásod rendben van, akkor nem igazán van rá szükség, és véleményem szerint nem sokat ér. A kondizás nagyon ajánlott, ha nem nasizol, és tényleg figyelsz a táplálkozásodra, akkor más talán nem is kell.

Én még nem találkoztam olyan zsírégetővel, ami mérhető, észrevehető eredményt hozott volna.

2015. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!