Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Adipexet szedem negyedik...

Az Adipexet szedem negyedik napja, és igaz, hogy nincs étvágyam, viszont wc-n sem voltam azóta. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ettél semmit, akkor nincs minek kijönnie, tehát ez ilyen szempontból "normális".
2008. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem!

Nem normális dolog, hogy Adipexet szedsz.

2008. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valamit muszáj csinálnom, mert rettenetes étvágyam van, önerőből sajnos nem megy!! De nem fogom túlzásba vinni, csak el akarom kezdeni valahogy a fogyit.
2008. aug. 26. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

az adipex egy eléggé káros gyógyszer, különben is csak illegális helyről szerezhetted, ami pl azt is jelentheti, hogy nem is adipexet szedsz....

eszel emellett? szedhetsz adipexet (kivéve a régi típusú aranysárgát) ha nem félsz a szív illetve májkárosodástól, mert elég hatékony fogyókúrás "gyógyszer", de sok mellékhatása van. vizet igyál nagyon sokat, és minimum 800kalóriát egyél meg, akkor is ha nem vagy éhes. adipex beszedése előtt egyél, akkor jobban fog csúszni a kaja.

ha nem megy a wc-zés, kevés dulcolax, és problem solved.

2008. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! A gyógyszer "Karcsitól" van, ha mond valamit neked... Igen, aranysárga. Étvágyam azért van, csak visszafogom magam egy kicsit. Kenyeret, cukrot egyáltalán nem eszek. Közben a "problémám" is megoldódott, igaz, több mint egy hétig nem voltam wc-n. Most már oké! Két hét alatt kb. 3-4 kg-t fogytam.

Üdv.

2008. szept. 7. 18:17
 6/9 anonim válasza:
73%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,rengeteg káros mellékhatása van.Nekem egyáltalán nem volt étvágyam amikor 10éve szedtem,rengeteget fogytam,és utána a dupláját szedtem vissza,miközben az idegrendszeremet kicsinálta
2008. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tévedések eloszlatása végett semmivel sem károsabb az Adipex mint az itthon kapható receptköteles gyógyszerek.Nem véletlen hogy Svájcban például az orvosok olyan szívbeteg embereknek írják fel akik műtétre várnak,és le kell adniuk rövid idő alatt tetemes mennyiséget.Csak éppen az Adipex kúra alatt is enni kell,ha mást nem gyümölcsöt vagy salátákat,mert különben lelassul az ember anyagcseréje mint ebben az esetben is.
2008. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
én 20éve szedtem egyszer,akkor jó volt.mostanába 2hónapja kipróbáltam megint,most nem ért semmit.én kívánós vagyok sajnos,még ha nem is vagyok éhes,a finom lecsúszik.
2008. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedjed inkább a Reductilt, az legalább legális. A hugom két hónap alatt 16 kg-ot és 20 cm-t fogyott!
2008. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!