Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalattal rendelke...

Milyen tapasztalattal rendelkeztek az Asparagus'Lipo Gisella nagymama fogyókurás elixir-fől?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy sportolni kezdtem, minden nap aerobicozom, minimális a szénhidrátbevitelem és hat hét alatt nyolc kilót fogytam. (Nyers zöldségek, sovány húsok, túró, tojás, sovány sajtok, joghurt, zabkorpa, stb. ilyeneket eszem, szigorúan éhezés nélkül!)


Ilyen szemetekhez sosem nyúlnék, hiszen ezek addig hatnak, amíg szeded őket.


Hosszú távon gondolkozz! Ezekek a cuccok csak fosatnak. A fosás meg nem fogyás.

2010. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy csak a kemény munkának van gyümölcse. Léteznek vegyületek, amikkel egy kicsit lehet segíteni a thermogén hatást (megnő a testhőmérséklet pár tized fokkal, ezért nő az energiafelhasználás), de ez mindössze 10-15% maximum - és csak diéta mellett működik. Nem mellesleg nagyon károsak! Általában vénykötelesek vagy illegálisak! Például ilyen a spiropent asztmagyógyszer, az efedrin-származékok, béta-receptor stimulánsok, amfetamin-származékok (diszkódrogok). A többi mind ÁTVERÉS!
2010. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!