Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi az almaecet kalória és...

Mennyi az almaecet kalória és szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés

Fontos, komolyan számolnom a kalóriákat, mert versenyre készülök.

Úgy tudom, hogy a házikészítésűben van cokor, de a bolti címkéjén nincs semmi információ.


2010. febr. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem számolhatsz nullával.
2010. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 dl almaecet 20 kcal, de gondolom nem töményen iszod, szénhidráttartalma nincs.

De ha már egy-két kalória is probléma neked, akkor ott veled van baj.

2010. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
ez a kérdés tipikusan azt jelzi, hogy valaki nagyon buta és gőze sincs a fogyásról és az egészséges életmódról. miért iszod az alamecetet? tényleg azt hiszed ,hogy számít az a kis mennyiség amit megiszol??
2010. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De ettől nem fogsz fogyni az ugye tudod? Nem falból beszélek, anno amikor még hülye voltam és lusta, akkor én is ittam. Hát egy kg sem ment le vele. Aztán rájöttem, hogy a diéta és a sport a legjobb módszer, és rávettem magam. Csak a gyomrodat marja szét az ecet.
2010. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szervezet lúgosításra szeretném használni.
2010. febr. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!