Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyiben hasonlít a Minimecti...

Mennyiben hasonlít a Minimectil a Reductilhoz? És ez is vényköteles? Egészségkártyára lehet venni?

Figyelt kérdés
Reductilt szedtem,de már elfogyott.És még minimum 10 kg-ot kéne fogynom.
2010. febr. 20. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Kezdj el diétázni és tornázni egyébként ugyan olyan méreg a szervezetednek mint a másik,a duplája fog vissza jönni rád fél év alatt.remélem vény köteles és nem írja fel lelki ismeretes orvos.
2010. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettőt most tiltották be. Nézz utána a neten.
2010. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy a Reductilt bevonták(de azt nem tudtam,hogy a Minit is),azért keresek másik bogyót.

Elsőnek meg..mondani igen könnyű,de elhiheted már kb.minden diétát kipróbáltam,semmi sikerrel.Nem vagyok az az anorexiás kislányka aki nullás méretre szeretne lefogyni.Igenis van bőven felesleg rajtam,de megelégszek, ha lejön rólam 10-15 kg.

2010. febr. 20. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
most tényleg ennyire buták az emberek?? szerinted miért tiltották be őket?? azért mert károsak. ha találsz egy másikat az is káros lesz. Le akarsz fogyni vagy meg akarsz halni? mert ha fogyni akarsz akkor életmódváltás és sport. Mindenki le tud fogyni diétával és sporttal, a kérdés az , hogy akar e. 10 kilóért kockáztatnád az egészséged? egy kis odafigyeléssel és rendszeres mozgással simán leadod.
2010. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a tipikus hisztérika...( bocs érte, de ez van) Aki bevesz mindenféle médiaszennyet amit csak kiköpnek éppen. Meg lehet tőle halni... hogyne. melyiktől nem? Rengeteg gyógyszert szedtem már, van ezen a téren.. sajnálatos módon... bőven tapasztalatom. A reductilt valahol a sor végére tenném, annyira ártatlan. Nem véletlenül volt vényköteles, orvosi ellenőrzésre kapható szer. Éppen ma kérdeztem. A reductilt és a hozzá hasonló szereket is bevonták. Mindet, ami tényleg segítette azokat az embereket, akiknek nem volt más lehetőségük. Olyanok miatt, akiknek nem volt szüksége erre a gyógyszerre. Arról nem is beszélve, hogy épeszű ember abbahagyja a gyógyszerek szedését, ha olyan mellékhatások jelentkeznek amik nem tolerálhatók.
2010. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!