Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld kávé fogyasztása...

A zöld kávé fogyasztása bevált valakinek a fogyásban?

Figyelt kérdés
Olvastam sok sikerélményt reklámoldalakon a zöld kávéról! Tényleg hatásos lehet?

2015. máj. 20. 07:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én szedem, de nem amiatt, hogy attól fogyjak le, hanem amiatt, mert a kávé nem tesz jót a gyomromnak, és a zöld kávé kapszulát ha beveszem ebédkor, akkor kb olyan, mintha meginnék egy jó erős feketét, így nem purcanok ki munka után és marad energiám elmenni edzeni :)

Ebből a szempontból jól segíti a fogyást.


Egyébként meg fogyok is persze, de nem ettől, hanem mert edzek heti 5x és helyesen táplálkozom.

2015. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Az előző zöld kávés kérdésnél leírták..


A marketinges kamu sikerélmények nem sokat számítanak a biokémiai, valódi hatásban. A klorogénsav nem segíti a fogyást, az élénkítőszerek, stimulánsok viszont lendületet adhatnak, hogy elmenj edzeni. Ettől még nem varázsolják szálkásítóvá az étrendet.

2015. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Az étrendemmel nincs gond, napi kétszer eszem reggelizem és ebédelek. Rengeteg zöldséget eszek minden nap. Heti 3-szor járok edzésre. Viszont a fránya 5-8 kg ami az ünnepek alatt felszökött, sehogy sem akar lemenni. Kv-t nem iszom, néha cukormentes energiaitalt (bár tudom, abban is van ugyanúgy cukor) fogyasztok. Inni citromos vizet szoktam.


Tisztelt első kommentelő, mit gondolsz segítene a fogyásban ez a kapszula? Te mióta szeded és mennyit fogytál tőle, ha még nem is direkt azért szeded?

2015. máj. 20. 10:16
 4/31 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az első kommentemben is leírtam, hogy nem attól fogyok, és nem a fogyás miatt szedem, hanem mert a kávét helyettesítem vele. Lehet, hogy azért nem fogysz, mert kihagyod a vacsorát, inkább többször kellene keveset enni és többet sportolni.
2015. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

A cukormentes energiaitalban miért lenne cukor? Nyilván a nevéből adódóan, de mégis.. wadafak?


Ha valaki nem tud leadni 5-8 kilót, akkor nincsen kalóriadeficit.


Tehát vagy az étrend rossz (és ezért nincs kalóriadeficit) vagy a szervezet nem működik jól (mert az étrend rossz, és nincs kalóriadeficit) vagy elérte az alsó súlyhatárt amit komoly éhezés nélkül elérhet, és emiatt nagyon takarékos a szervezet kalóriafelhasználással, és ezért nincs kalóriadeficit (és fogyás).


Közös pont: mindegyik eset az étrendtől függ O_o

2015. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Mivel a reklámjába nem futottam még bele, rákerestem, ezt a cikket találtam, érdemes elolvasni:


[link]


Amikor ilyesmit olvasok, mindig szegény apukám jut eszembe, amikor rendelt egy mágneses fülbevalót, és a tájékoztatóban benne volt, mit lehet enni mellette és mit nem... Fülbevaló nélkül ugyanúgy garantált volt a fogyás, ha azt valaki betartotta. :)


Jelenleg életmódváltásom kezdetén vagyok, nem szedek mellett semmit. De a korábbi évek tapasztalata alapján azt mondom, igen, sok szer van, ami hatásos. Gyógynövények, fűszerek is...


De hatásmechanizmusuk alapján:


1. Van, amelyik étvágycsökkentő. Értelemszerűen lehet fogyni mellettük, de a szedés abbahagyását követően vissza is jönnek a kilók... ugyanis az ember visszatér ahhoz a korábbi étrendjéhez, amitől meghízott.


2. Van, ami az anyagcserét pörgeti fel. Ugyanaz igaz rá, mint az első verzióra. Tehát mihelyst abbahagyod, visszaáll az anyagcseréd eredeti állapotba, visszahízás garantált!


Ráadásul mindkét esetben kérdéses, jut-e elegendő makrotápanyaghoz a szervezet, nem kezd-e izmot bontani?


3. Van, ami rásegít a zsírégetésre, én csak ezeket tudom komolyan venni. De ezt sem úgy kell elképzelni, hogy csak fekszel, és égeti rólad a zsírt, hanem edzés során 10-12%-kal növeli a zsírégetés hatékonyságát.


Visszatérve a zöld kapszulára, nem tudok komolyan venni olyan reklámot, ahol a benne szereplő hölgyet más-más oldalon máshogy hívják!


Max azt tartom hihetőnek, amit az egyes válaszoló is leírt: ő is diétától és edzéstől fogy, a kapszula annyit segít, hogy élénkítő hatása miatt munka után van hangulata, ereje edzeni.

2015. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Heti 3-szor edzek, sajnos többre bárhogy szeretném, nem tudom kiszorítani az időt. Étrend... Mindennap sok zöldséget eszem, mert nagyon szeretem, bőrös, zsíros ételeket nem eszem. Ezen nem tudom még mit tudnék jobban csinálni. Édeset nem eszem, mert nem szeretem az édeset. Lisztes dolgot sem eszem. (glutén érzékeny).

A csodaszerek akkor kilőve, nagyon jól alátámasztottátok, hogy miért is nem volna hatékony.

Minden reggel tornázni szoktam, bár ezt még csak 3 hete csinálom.

2015. máj. 20. 11:53
 8/31 anonim ***** válasza:
És ez szerinted miért nem elég?
2015. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Pedig humán biológiát alapul véve a bőr és a zsírok pont jó ételek.


A bőrökben értékes kötőszöveti fehérjék vannak, a zsír pedig egyfelől alapvető építő és energiahordozó tápanyag, másfelől ugye nem igényel inzulin kiválasztást az emésztése, felszívódása során.


Anyagcserebetegségeket az allergének, gyulladásfokozó anyagok, túl sok szénhidrát tudnak okozni (glutén, tejfehérjék, ezekkel keresztreakciót adó anyagok arra érzékenyeknél, sok cukor, keményítő).

2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

S akkor mit eszel a zöldségeken kívül s mennyit? Ezt nem tudjuk.

A zsír pont nem rossz dolog egyébként.

2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!