Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld kávé kapszuláról tapaszta...

Zöld kávé kapszuláról tapasztalatok? Valakinek bevált?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Klorogénsav van benne.


Aki azt írja bevált, annak nem a kávé vált be, csak ráfogja. Elég sok.. nem túl képzett ember van aki mindenben hinni kezd, Istenekben, vízen sétáló prófétákban, fogyasztószerekben. De nincs igazuk, nem kávétól fogynak természetesen.

2013. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen. Nem a kávétol fogysz , hanem attol hogy hozzásegit a hogy kibird a diétát!! Ha zsirosat, cukrosat eszel továbbra is, biztos nem müködik. Én most kezdtem. :)

Harcmüvész- És te miben hiszel?? Semmiben, vagy "csak" tul képzettnek "hiszed" magad? Ha valaki képzett nem tévedhet vagy hihet valamiben???

2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hitetlen vagyok, és ez nem mindig vidám dolog.


Hogy képzettnek 'hinném' magam? Jó lenne, akkor lenne hitem. Nincs, én tényleg képzett vagyok. Az orvosokat, dietetikusokat képzettnek tekintjük, így engem is. Ez nem azt jelenti hogy egyet kell érteni velem / vagy másokkal. Én sem értek egyet sok képzett emberrel. Ettől még tudom hogy képzettek, nincs semmi hit. Pedig a hit az segít.

2013. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hortobagyi válasza:

Postai utánvéttel ne vegyetek zöld kávét, sem kapszulát.

Ki tudja mi van benne, hogy akciósan adják, sőt, ha elhagyod a honlapot, megállítanak, hogy pár ezressel

még olcsóbban kapod.

Idegen és ismeretlen számlát küldenek.

Ha nem jó, letagadnak címet, telefonszámot.

Elhajtanak a búsba.

Csak személyesen vásárolj.

Magyar számlára, címmel telefonszámmal.

Nekem nem volt jó. Híztam 1 kg-ot.

2013. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen patikában vagy bioboltban venném.:)
2013. júl. 9. 18:39
 6/7 anonim válasza:

Nekem bevált, nem vagyok annyira kajás elég napi két komoly étkezés és energiát is ad.

Nem a zsírt égeti hanem étvágy csökkentő és egy kis energia löket adó.

:)

2013. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zöld kávéban koffein van, ami kis mértékben vìz- és hashajtó hatású. Szóval abban segìthet, hogy a vìzet kihajtsd a szervezetedből, de a zsìrt nem égeti!
2020. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!