Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véleményeket szeretnék az...

Véleményeket szeretnék az Adipexről, most kezdtem szedni, vajon mennyire lesz hatásos?

Figyelt kérdés

A válaszolókat kérem, hogy maradjanak a kérdés tárgyánál. Tudom mi az Adipex, jól utána néztem, és a lehetséges mellékhatások tudatában kezdtem szedni.

Csak olyanok írjanak, akik közvetlen tapasztalattal rendelkeznek!

Köszi.


2010. febr. 25. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom több ismerősöm tapasztalatát, én szakmabeli vagyok, szóval jól ismerem a szert.


A szer gyors fogyást okoz, egy hónap alatt 5-15 kg is lemehet rólad. Szóval nagyon jó szer, de erős depressziót okozhat. Hozzászoksz és hangulatingadozást és alvásproblékat okozhat. Volt olyan ismerősöm, akinél semelyik mellékhatás nem jelentkezett, de ő keveset is fogyott, a másik ismim viszont sokat és eléggé kikészült. Mint szakmabeli azt ajánlom 2 hét után fontold meg mennyire változtál a szertől mentálisan és utána dönts a további szedésről.

2010. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, személyes tapasztalat: Én húsz szemet rendeltem, eleinte minden nap bevettem, aztán egyszer kétszer elfelejtettem, de észre sem vettem. Arra nagyon jó, hogy beindítsa a fogyást, de csak akkor ha nem koplalsz, hanem egészségesen táplálkozol és sokat mozogsz, különben visszajönnek a kilók. De tényleg segít, én rengeteget fogytam. Néha erősebben dobogott a szívem tőle, ezért nem rendeltem többet, de nem is kellett. 2-3 hét elég, hogy hozzászokj a kevesebb és lájtosabb étkezéshez.
2010. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi. Csak egy levéllel vásároltam egyelőre, tehát 10 szemet. Nem akarom hosszan szedni, csak öt kilót akarok leadni.

A depresszió aggasztó, mert én egyébként is hajlamos vagyok rá. Bár mióta rendszeresen szedek magnéziumot, a tüneteim gyakorlatilag megszűntek. Valószínűleg a vastabletta is jót tesz, bár azt már egy ideje nem szedem, de majd megint elkezdem.

A szakmabeli mit jelent, gyógyszerész vagy?


Talán tudsz válaszolni a következő kérdésre: A vitaminjaimat - a magnéziumot is beleértve - mikor vegyem be? Mielőtt beszedem az Adipexet (gondolom), 2-3 órával elég? Vagy képesek felszívódni azután is, hogy bevettem az Adipexet?

Egyelőre a szájszárazságot érzem enyhén, de ez nem probléma, iszom folyamatosan.

A felpörgést is, bár nálam bonyolultabb a dolog, mivel közepesen erős hiperaktivitásom van, és a hiperaktívokra az élénkítő szerek fordítva hatnak. A délutánom egy rövid szakasza úgy nézett ki, hogy éreztem a pörgést, és közben ásítozom. Most a pörgés kicsit alábhagyott, és már csak ásítozom. Kicsit feszültnek érzem talán magam, de ezt is inkább az izomzatban tapasztalom.

Tevékenynek is érzem magam, bár a hatalmas kuplerájt és mosatlant még így sincs kedvem eltüntetni. :)

EGyébként a hangulatom egyelőre rendben van.


Azért is kezdtem szedni, mert rám jellemző, hogy akkor tudok fogyni, mikor depressziós hullámot élek meg, ilyenkor elmegy az étvágyam. Ha pörgök, akkor is elmegy. úgy találtam, hogy ez a gyógyszer nagyon hasonló hatásmechanizmussal bír, így gondoltam, hogy számomra megfelelő lesz.


Van egy ismerősöm, aki két naponta szedte, neki úgy is bőven elég volt, igaz, ő felnőtt férfi.

Én egyébként 29 éves lány vagyok.

Az alvástól kicsit tartok, mert amúgy sem tudok este elaludni - ha későn keltem, hajnali négykor álmosodom el - és nem tudom, hogy az Adipex hogyan fog rám hatni.


A vitamonszedésre visszatérve: felkelés után egyébként sem szoktam, mert akkor iszom egy kávétű/kapuccsínót. Természetesen figyelek rá, hogy olyan ételekkel együtt (előtte, utána) szedjem be őket, amelyek nem gátolják meg a felszívódását.

Az Adipex által okozott anyagcsere-felgyorsulás jelentheti azt, hogy a vitaminok nem tudnak rendesen felszívódni?

Köszi a választ!

Ha esetleg más is tud válaszolni, azt is megköszönném.


Kérem, hogy csak azok, akik pontosan tudják a válaszokat, ne tippeljetek, és ijesztgetni is felesleges.

2010. febr. 25. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

szia én két hete szedem ,kb 3 nappal ezelőttig csak jót tudtam mondani róla de most annyira felvitte a vérnyomásom hogy többször összeestem :(

Egyébként ettől eltekintve tényleg nagyon jó mert éhségérzet nuku és rólam 10 szemtől leszaladt 5 kiló

2010. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második hozzászólónak is.

Még arra lennék kíváncsi, hogy akinek nincs nagy súlyfeleslege - nekem, mint írtam, összesen 5 kg - annak vajon elég egy levél?

Mellette tervezek tornázni callaneticset, azt már kb. másfél hónapja csinálom egyébként is.

2010. febr. 25. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyógyszerész vagyok. Szóval a vitaminok felszívódását nem fogja befolyásolni, mivel központi idegrendszeri izgató, semmi köze a felszívódáshoz. A magnézium mindenképp jó ötlet mellé és véletlenül se este vedd be, mert tuti nem alszol 1 percet sem.
2010. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Viszont az anyagcserét is meghajtja. Akkor se befolyásolja?


Alacsony vérnyomásúakra ugye nincs veszélye?

A pulzusom remélem majd rendbejön (nekem 70 alatti szokott lenni), legalábbis normálizálódik egy elfogadható szintre. Tervezem amúgy, hogy beszerzek egy vérnyomásmérőt, hogy ellenőrizzem magam.


A harmadik hozzászólónak is köszönöm. Megírnád, hogy az Adipex előtt ájulós voltál-e? Én ugyanis nem - illetve időnként megszédülök, ha felállok guggolásból, fekvésből.

De még soha nem ájultam el, szerintem a közelében sem voltam.

2010. febr. 25. 19:01
 8/9 A kérdező kommentje:
mostmár több, mint hat óra eltelt mióta beszedtem a bogyót. elég erősen pörögtem, közben ásítoztam, aztán hazajöttem, átrendeztem a fél lakást. közben egy hamburgert ettem (egész napi étel), meg ittam kb. 3 liter vizet, és mostanra megnyugodtam, már nem érzek semmi különöset.
2010. febr. 25. 23:45
 9/9 A kérdező kommentje:
és a pulzusom is 69 :)))
2010. febr. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!