Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kérem a segítségeteket. Mit...

Kérem a segítségeteket. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Fogyasztószerekben nincs tapasztalatom egyáltalán , viszont más lehetőséget nem látok. Van egy 1 éves kisfiam. Elég hamar mentem férjhez , alapítottam családot. Ez nem is gond. De mindigis hízékony voltam evési zavarokkal küzdök mióta eszemet tudom. Viszont nem használ semmi 3 éve aztán sikerült le fogynom 93 kg ról 69 re. Egy év alatt vissza híztam 98 kgra azután pedig hogy terhes lettem és meg született a kisfiam fel ment a súlyom 110 kg felé és egyszerűen nem tudom mit tegyek. Már a férjem is kritizálja ahogy ki nézek undorodik tőlem. :( az sem érdekel ha valami kemény kapszula vagy has hajtó akármi csak drága ne legyen de segítsen mert undorítónak érzem magam. A sértő beszólások kíméljenek a taplóság nem érdekel.
2015. jún. 7. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen nem létezik. Míg a pici alszik, tornázz, mozogj. Az evéseden meg csak te tudsz segíteni. Ha ilyen falási rohamaid vannak, az vagy csak megszokás kérdése, vagy gond van a cukroddal, vagy nem tolerálod a szénhidrátokat, és teljesen ki kell zárnod őket.
2015. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valóban hajlam kérdése. Nálad a testi hajlamot alapból kizárhatjuk (99.99%-ban így van) mivel egyszer már le tudtál fogyni. Minden fejben dől el. Önuralom, falásrohamok tudatos kontrollálása, sok hús, 0 műkaja 0 "nasi"(helyette magok, gyümölcs ), inni csak víz, sok zöldség(nyersen a legjobb)

Sokan összekeverik az szomjszomjúságot az éhséggel,és csak esznek, mikor csak egy pohár víz kéne.

2015. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nem léteznek fogyasztószerek. Vagy bedrogozod magad, és nem eszel akkor nyilván nem hízol.. meddig húznád vajon?


Miért nem eszel tej- és gluténmentesen? Ha bevásárolsz a piacon (olcsós) idényzöldségeket, azokat kell enni. Na nyilván persze hozzájuk valami husikát, zsírt lehet nyugodtan. Sokat könnyítenél a testeden, valszeg amúgy is érzékeny vagy, így kizárnál megbetegítő anyagokat.


A férjed nem tőled undorodik, hanem attól amivé a tested válik. De hát mi férfiak azért eléggé vizuálisak vagyunk, most mindegy hogy ez jó vagy nem jó, de kicsit itt élünk az anyagi világban és igen, bevallom szeretjük ha a kedvesünk azon túl, hogy a világ legcsodásabb teremtése hát testileg is egészségesen és vonzóan néz ki.

No, leírtam.


Figyelj oda magadra, paleózz, ne egyél meg akármit mert nem jó a testednek. Ezt vedd számításba mindig.

2015. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a paleot javaslom. Én lassan 3 éve csinálom és imádom, egyáltalán nem kell a súlyommal foglalkozzak, egészséges vagyok és a súlyom pontosan annyi amennyi számomra ideális. 171 cm vagyok 57 kg. Voltam már ettől kevesebb kg is, de ilyen jó alakom még akkor sem volt. Megmaradt a mellem, kerek a fenekem, párommal 8 éve vagyunk együtt és meg van őrülve értem ;) Én egészségügyi gondok miatt kezdtem el a paleot, aztán azt vettem észre hogy egyre fogyok, ami esetemben ijesztő volt, a betegségem miatt, de aztán Kiderült hogy egyre jobban vagyok. Mellesleg egy gyógyíthatatlannak mondott betegséget sikerült legyőzni. (nem rák) És tudom hogy ha ismét egészségtelenül táplálkoznék visszatérne. :(
2015. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fogyasztószerek, főleg amiket te szeretnél, nagyon durván tönkreteszik a szervezetedet.


Az a helyzet, hogy nincs csodaszer, csakis is kitartó munkával lehet elérni a kitűzött célt. Kezdj el egészségesen étkezni és mozogni. Ez a kombó mindig bejön.

2015. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen sokan vannak közöttünk, akiknek testalkata

a kelleténél gömbölydedebbé válik, s ezt kihasználva annyian kínálnak jó pénzért

kényelmes megoldásokat, hogy ha csak a tizedrésze igaz lenne, már mindenütt

csak nádszálkarcsú embereket láthatnánk.

2015. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! Egy alapvető gond van itt! A Férjednek nem kritizálnia kéne hanem támogatnia, hogy könnyebben le tudj fogyni annyi kilóra amennyire te szeretnél illetve, hogy jól érezd magad bőrödbe! Szóval ha támogatnak akkor nagyobb esélyed van a fogyásra. De egyébként ha valaki szeret valakit mindenhogy elfogadja. Ha az én párom lefogyott 90kg-ról 1.5 év alatt. Ha most felhízna 110kg-ra én elfogadom és nem kritizálom (ez nagyon fontos). Amikor elkezdett fogyni akkor én támogattam sőt én is elmentem vele edzeni! Nagyon nagyon keveset eszik és mindig mondja hogy éhes, de nem akar enni, mert "akaratereje" nem engedi!

Sok sikert a továbbiakban!

2015. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én két és fél hónapja regenorozok és 14 kilótól szabadultam meg éhezés nélkül, kisebb lemondásokkal. Olvass utána, ha érdekel írj, segítek!
2015. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!