Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha egy kis tál finom nádcukrot...

Ha egy kis tál finom nádcukrot, pár kanál kókuszolajat és egy evőkanál őrölt fahéjat összekeverek és átradírozom a combom- és fenekem az tényleg fogyaszt? Próbáltátok már? Ha igen, kinek milyen tapasztalatai vannak róla?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván nem.

Bár tagadhatatlan, hogy nem is próbáltam.


Túlzottan elfoglalt, hogy biokémiával, az emberi test működésével, a zsírraktározás, zsírégetés szabályozásaival, folyamataival foglalkoztam, s nem is figyeltem ilyenre, hogy ha a cukrot evés helyett testradírozásra használjuk, akkor az vajon hogyan befolyásolja a zsírsav mobilizációt, zsírsavak oxidációját..


Ha elfogyasztva növeli az inzulinszintet és csökkenti a zsírégetést, akkor testradírként talán.. karcolja a bőrt? Viccen kívül, valamire szokták használni, talán mint tisztálkodáshoz, vagy bőrápoláshoz.

2015. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ah. Szóval a bőr masszírozásának azt a parancsot kellene adnia a testnek, hogy bontsa meg a zsírraktárait, teljesen függetlenül attól, hogy energetikailag van-e arra igény?

Nem tűnik logikusnak...

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Most mér, ha elég sokat dörzsölgeti magát, az komoly testmozgás.
2015. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm szépen a válaszokat.

Feminán olvastam és ott elég hasznos tanácsokkal látják el az embereket.

Mellesleg sportolok minden nap, tudatosan étkezem, csak ezekből a területekből szeretnék egy picit fogyni.

Szkeptikus vagyok az ilyenekben, ezért jobban örültem volna azoknak a válaszának, akik valóban próbálták.

A buta válaszodat pedig megtarthattad volna magadnak 3.

2015. júl. 13. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem buta valasz volt, hanem úgynevezett humor. Kétségtelen, hogy lehet nélküle élni, de nem gondolnám, hogy annyira zavaró lett volna egy ilyen hülye kérdés után.
2015. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az én ötletem volt a kérdés, mivel írtam, hogy a Feminán olvastam, ahogy azt is, hogy szkeptikus vagyok ezért gondoltam abból nem lehet semmi gond, ha itt felteszem a kérdésemet, hiszen -valljuk csak be- betegebbnél betegebb és butábbnál-butább kérdésekkel találkozom itt és ilyenkor el is gondolkozom, hogy tényleg vannak ilyen emberek?!

Szóval én kérek elnézést, hogy felmertem tenni ezt a kérdést, hogy a válaszára találjak, de ha gondolod próbáld ki, hogy jogosan ítélkezhess..

Eszméletlen, hogy az emberek nagy része mennyire rossz indulatú.

2015. júl. 13. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges kipróbálni, nyilván nem fog zsírt bontani a test egy ilyen külső mozgásra. A zsírraktáraknak megvan a szerepük, kalóriadeficit nélkül nem tudom, milyen fura zavar kellene, hogy a test eldobja őket...
2015. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyjuk, mennyi hasznos tanács és mennyi zöldség van a feminán.


Lehet, hogy cukorral nem, de talán jobban átgondolt étrenddel meg igen, lehetne segíteni azokon a bizonyos 'kényesebb' területeken?


Meg az is lehet, hogy nem, mert egy karcsú, de adott alkattal rendelkező nőn itt - ott lehetnek olyan zsírpárnák amelyek most mindegy miért, de zavarják. Viszont az ő testének (és az általános egészséges világnézetnek) ez a normális, így van azért olyan, hogy nemigen lehet már fogyni bizonyos helyekről. Vagy lehet, de ugye akkor már az egész test alultáplált lesz.

2015. júl. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Femina? Ott volt az a ketogén diéta, amiben minden nap volt pirítós, meg némi joghurt/gyümölcs/szénhidrátos valami.

És rendszeresen koplalós diétákat reklámoznak, megy fogyi italokat és levest.


Nem megbízható.

2015. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Zéró rosszindulat volt bennem, amikor bedobtam ezt a gyenge poént, amiben semmiféle sértő személyeskedés nem volt. Nem kell ilyen hülyeségeken megsértődni.
2015. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!