Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld kávé csak fogyaszt...

A zöld kávé csak fogyaszt vagy emellett lúgosít is? A szervezetem jelenleg nem bírja a túlzott lúgosítást, ezért kérdezem. Ha csak fogyaszt, akkor kipróbálom.

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 02:57
 1/4 A kérdező kommentje:
a zöld tea is jó lett volna, de az lúgósít is, és ezt most nem bírom. a zöld kávéra lennék ezért kíváncsi.
2015. márc. 7. 03:04
 2/4 A kérdező kommentje:
vagyis kipróbáltam a zöld teát, de azt nem bírta a szervezetem a lúgosító hatása miatt. zöld kávéval érdemes akkor próbálkoznom?
2015. márc. 7. 03:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ad1, nem fogyaszt, csak vízhajtó.

ad2, savas kémhatsú anyag SOHA DE SOHA nem lúgosít! Ezt az idióta baromságot nagyon sütgősen elfeljteni, mert akkora hülyeség, hogy szó sincs rá. Mintha a tűztől várnád hogy hűtsön. Ilyen nincs!!!

2015. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jagello ***** válasza:
Mik a tüneteid amik miatt azt mondod nem bírod a lúgosítást?Mik azok az ételek amiket nem bírsz?
2015. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!