Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van tapasztalata/véleménye...

Van tapasztalata/véleménye valakinek az ördögnyelv shakeről?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Alapvető tápanyagok,vitaminok és ásványi anyagok vannak benne... nem ettől fogsz fogyni.
2015. júl. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Nem magátol a shake-tol fogsz fogyni, ez egyszerűen kizárt, főleg ha zabalod melle a gyors kaját es a cukros üdítőket, valamint egesz nap meg sem mozdulsz. Viszont hogy elveszi az étvágyad az egyszer 100%. Nekem amugy is kis étvágyam van, de néha megennek mindent ami az utamba kerül, épp ezert is szedtem fel sajnos par kg-ot. Az en étvágyamat teljesen elveszi, nem minden nap fogyasztom (főleg mivel félhavi adag, 10 E!) csak ha az napra mar ugy gondolom eleget ettem, es ra sem akarok mar nezni a kajára aznap. Minden esetben vacsorára iszom, különben egesz nap nem ennek semmit kb es nem szeretnek ezen élni 😂 Több mint 5 kg-ot fogytam mar, kb 1 hónap alatt, de persze ugy hogy mozgok minden nap, egyre többet, es keveset eszem, több gyümölcsöt, zöldséget, csak vizet iszok, édesség kizárva. Nincs olyan nap hogy 1 órát ne mozognek. Enélkül nem fog menni. Az ördög nyelv shake nekem bevált mert az étvágyamat kellett korlátozni es erre tökéletes. De csodát ne várj tőle. Teljes életmód váltás kell. Több 10 kg-ok leadására szerintem alkalmatlan akkor viszont bevallhat neked is ha 5-15 kg-ot szeretnél fogyni, vagy csak formában tartani magad, ha be tartod a fent leírtakat :) Egyebkent ugy működik hogy viz hatására "megdagad" es teljsen kitölti a gyomrod, ezáltal nem tudsz ránézni se a kajára többet. Az íze nekem annyira nem jon be , főleg hogy nem vagyok oda a csokiert, de elviselhető.
2015. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. aug. 15. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

# 3

Mi veszi el az étvágyadat a fehérje por???Ne nevettess...

Nagy előny ha elveszi az étvágyadat valami is... a szervezetnek akkor is kell a tápanyag és az első számú energia forrása nem a zsír hanem az izom mivel ahhoz könnyeben hozzáfér és minőségibb is!

És ha az ember izomból fogy nem zsírból akkor löttyed lesz és a hajára kenheti a - kilókat...

Sok ember mások hülyeségén gazdagodik meg hogy elad úgy termékeket hogy hazugságokat állít róla és olyan fényben tünteti fel a termékét hogy az emberek azt gondolják róla ami nem is igaz...

És ez termékeladásnál ezt tökéletes taktika mert az emberiség 80%-a nem szeret olvasni vagy egyáltalán utánajárni dolgoknak!

Ennyi erővel egy ilyet is vehetne a kérdező:

[link]

Mert ugyan az van benne mint a ördögnyelv shak-ben csak éppen nem egy karcsú nő van rajta mert nem ők a vevő célpont...

2015. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Klauccka válasza:
Szia 😊 énis az ördögnyelv shaket fogyasztom de nem eszek mellette cukros dolgokat reggelire zabkását fogyasztok délben vagy halat vagy csirkemellet salátával vagy esetleg rizst csinálok mellé 😉 vacsira meg csak saláta és hat utan már egyáltalán nem eszek 😊 keveset tudok a munkám miatt mozogni de napi egy ora a futopadon megvan és nekem bevált 😁
2017. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6

Ilyen étrend mellet is ugyan azt a hatást érted volna el...

2017. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7

Ehhez nem kellet volna ezt a "ördögnyelv" fantázia nevű táplálék kiegészítőt innod..

Ez csak egy táplálékkiegészítő por hangzatos névvel.

2017. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Istenem :D Minek szólnak hozzá olyanok, akik nem értenek az egészhez semmit komolyan? Az "ördögnyelv" az nem egy fantázianév, hanem így nevezik hivatalosan azt az élelmi rostot magyarul, amit a konjac-gyökérből vonnak ki. Kínában és Japánban már nagyon régóta használják étkezési célokra, akár 50*-ére is ki tud tágulni, a gyomorban lévő vizet szívja magához, ezért teltségérzetet ad. Ezenkívül ha legalább tettél volna annyit, hogy rákeresel a termékre akkor tudnád, hogy bifidobaktériumot és krómot tartalmaz még.
2018. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!