Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha asthmás vagyok, akkor....

Ha asthmás vagyok, akkor. Hogyha megkérem az orvost. Hogy irjon fel spiropentet, felfog?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból kérdezem nemszeretnek lefogyni clen segistsegevel(vekony vagyok)

2015. aug. 23. 18:18
 1/2 anonim válasza:
Ha az internetről szedted, hogy neked mi kell, mert asztmád van, akkor az orvos páros lábbal fog kipenderíteni. Ha viszont tévés reklámban láttad, akkor úgy menj el hozzá, hogy megkérdezed tőle ő mit gondol arról a gyógyszerről, és kérj tőle tanácsot. Mindenképp tőle!
2015. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A spiropent egy hörgőtágító, amit az orvosok sem szeretnek adni mert gyakoriak rá az allergiás reakciók,szal nem hiszem hogy felírnák, ha beteg vagy és ilyen tipusú gyógyszerre lenne szükséged akkor meg majd az orvosod ír olyat amilyenre szerinte tényleg szükséged van
2016. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!