Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok nekem olyan terméket...

Tudtok nekem olyan terméket ajánlani ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Most kezdtem bele a " fogyókurába" annyit csinálok hogy napi has és fenék torna esténként séta görkori vagy kocogás. Sok -sok vizet izok naponta-4 liter kb. ennivalóval egy gondom van h nagyon nagyon szeretek enni, szóval ezen csak annyit változtattam hogy esténként nem eszem tele magam , pékáru kilőve, de a krumpli rizs minden van. nem vagyok az az édesség imádó,sose nassolok. ha eszek mindig főtt kaját ..Nem tudok mit tenni imádok enni :D

szóval kéne valami ami segít a fogyásba, felgyorsítja egy kicsit az egészet. Az ördögnyelv kapszula jó? meg az a csokis shake stb ?

csak egy pár kilot szeretnék fogyni ( 5 kg max ! ) Lehetséges a fogyás igy is hogy a kaját annyira nem csökkentem, de mozgok sokat?

esetleg ha valami tisztito kurat tudnatok ajanlani az is szupi lenne :)

167 cm vagyok, és 59 kg.


2015. szept. 11. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu hogy fogyni fogsz. Csodaszerek nincsennek.
2015. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb kalóriát viszel be, minél intenzívebb a mozgásod, annál hatásosabb a fogyás.

Keress a neten tornavideókat, amiket nagy intenzitással tudsz végezni, ezzel fogysz, mert az izomerősítő gyakorlatoktól, pl. felülés-hasprés, attól nem fogsz fogyni, csak az izmodat növeszted.

Estére mindenképpen felejtsd el a köretet, mert az nagy dózisú szénhidrát.

Inkább a kocogást válaszd, mint a sétát vagy a görkorit.

2015. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig mindenképpen erőt kell venned magadon. Ha ugyanannyit falsz, akkor nemhogy fogyni, de szép lassan még hízni is fogsz.

Tisztítókúra kb. annyit ér, mint amikor rajtad van egy gyomorvírus és három napig minden kijön belőled. Legyengülsz és kiszáradsz, de semmi más.

Kapszulák, tabletták teljesen feleslegesek, ilyen életmód mellett abszolút nulla hatásuk van.

Csokis shake-et meg nem is értem, minek akarsz inni? Ha esetleg a fehérjére gondolsz, az neked teljesen felesleges, csak híznál tőle.

Bár szerintem teljesen felesleges bármennyit is fogynod, ha mégis szeretnél, akkor többet mozogj, mert egy kis tornázás meg séta gyakorlatilag semmi. Az ételeknek meg próbálj valahogy ellenállni.

2015. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

t3 pajzsmirigy hormon a többi fogyasztószer kamu.

amellett zabálhatsz továbbra is mégis lemegy rólad a zsír,csak lehet hogy a végére szívrohamban meghalsz.

2015. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csodaszerek márpedig vannak, legalábbis egy biztosan. Hallottál már a magyar orvos által kifejlesztett reg-enorról? Én két és fél hónapja csinálom és ma reggel pontosan 14 kilóval voltam kevesebb. Olvass utána és ha érdekel segítek.
2015. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ez pont azoknak való, akik imádnak enni. Itt is vannak tabuk, de jókat lehet enni.
2015. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hmmm... Anyukám valami salátát evett attól fogyott 10 kilót két hét alatt...
2015. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A fogyás nem mindegy hogy megy végbe!!

Ha a éheztetéssel fogysz minden vitamint ásványokat kivonsz a szervezetetből izmodból fogsz veszíteni nem hogy feszes nem leszek a bőröd is elég csúnya lesz és az alakod is

kb 1800 kalóriát kell naponta bevinned az hogy mi mennyi kalória megtalálod a kalóriabázison [link] emelett mozogj annyit amennyit bírsz és igy példáúl 1800 kalóriát beviszed amitöl nem hízol nem fogysz de ezentúl mozogsz bármit is máris leviszed a kalóriát és az eredmény magáért beszélhet 18/f

2015. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!