Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki ismeri ezt a terméket,...

Valaki ismeri ezt a terméket, valószínűleg ugyan olyan hatásos mint a többi fehérje nem?

Figyelt kérdés

Soha nem szedtem még semmit, kezdő testépítő vagyok kis pénztárcával, és ez a legolcsóbb fehérje amit találtam.

[link]


Ugyan olyan jó lehet mint a sokak által ajánlott Myprotein impact whey nem?


2014. febr. 11. 10:34
 1/8 anonim válasza:

Egy kis gyanakvás sincs benned?

Egy átlátszó zacskó, rajta egy egyszerű cetli, származási hely nuku, bevizsgálás nuku...

Tényleg bármit megennél, csak olcsó legyen?

2014. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan ember/emberek, aki azt állítaná kipróbálta, és nem csalódott, akkor lehet hinnék neki. Pont ezért tettem fel a kérdést mivel bizonytalan vagyok :)
2014. febr. 11. 10:47
 3/8 anonim válasza:

De ezt tapasztalatból nem lehet tudni!

Ha eléd raknak két shakert, akkor max. az íze szerint tudsz különbséget tenni, de az összetevőket nem tudod kielemezni a nyelveddel!

2014. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb, hogy ez csak sima tejpor, én a helyedben hanyagolnám a dolgot, inkább vegyél kevesebbet, de olyat amiről tudod mit tartalmaz. Pl. az előbb említett myproteint, az tuti, hogy jó.
2014. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:


[link]


A táplálékkiegészítő az egy olyan dolog, amit nem szabad megbízhatatlan forrásból vásárolni, mert nem tudhatod, mit is kapsz valójában. Persze, megértem, hogy spórolni szeretnél, ez természetes, de inkább szakboltban vegyél megbízhatót, minthogy feleselgessen fizess ki sok ezer forintot valamiért.

2014. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
99,999%, hogy nem fehérjepor, hanem savópor. Te komolyan vennél gyártó nélküli, ismeretlen eredetű, ismeretlen eladótól származó élelmiszert, amit aztán megeszel? Jó lesz az a Myprotein.
2014. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De most at hogy kiprobalja valaki az neked mennyibe segit? Meg ha kamu is akkor is fejlodhet tole jo etrenddel.
2014. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nézd csak - http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


nem olvastam végig, de neki asszem nem jött be :D

2014. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!